کد خبر: 28210
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 31 فروردين 1396 - 08:21
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

برگزاری نشست «آموزشی کارشناسان اطلاع‌رسانی» نمایشگاه کتاب تهران

منبع : لیزنا
همایشی آموزشی برای توانمندسازی کارشناسان اطلاع‌رسانی دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه برگزار می شود.
برگزاری نشست «آموزشی کارشناسان اطلاع‌رسانی» نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش لیزنا، براساس اعلام روابط عمومی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، سیدعارف علوی، معاون کمیته اطلاع‌رسانی سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از برگزاری همایشی آموزشی برای توانمندسازی کارشناسان اطلاع‌رسانی خبر داد.

علوی درباره برنامه‌های این نشست گفت: در این همایش آموزشی، برای توانمندسازی کارشناسان، دوره‌های رمان‌شناسی، کتاب کودک و نوجوان، کاربری نرم‌افزار اطلاع‌رسانی، روابط‌عمومی و... در نظر گرفته شده است.

وی درباره مدرسین دوره‌های آموزشی بیان کرد: مدرسین این دوره‌های آموزشی کارشناسان خبره حوزه‌های رمان، کودک و نوجوان، روابط‌عمومی و... هستند.

معاون کمیته اطلاع‌رسانی ادامه داد: این همایش با هدف ارائه خدمات بهتر و باکیفیت‌تر در امر اطلاع‌رسانی به بازدیدکنندگان  سی امین نمایشگاه کتاب برگزار می‌شود.

علوی درباره زمان برگزاری این همایش خبر داد: «همایش آموزشی کارشناسان اطلاع‌رسانی»، روز دوشنبه دوم اردیبهشت‌ماه در تالار اندیشه حوزه هنری انقلاب برگزار خواهد شد.

همچنین کمیته اطلاع‌رسانی نمایشگاه بین‌المللی کتاب، پیش از این، در سال گذشته، این همایش آموزشی را برای اولین بار برای توانمندسازی کارشناسان اطلاع‌رسانی و برداشتن گامی جهت رسیدن به نمایشگاه مطلوب برگزار کرده بود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو