کد خبر: 29290
تاریخ انتشار: یکشنبه, 25 تیر 1396 - 15:43
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

چهارشنبه های کتاب در فرهنگسرای ملل

منبع : لیزنا
همزمان با برگزاری جشنواره تابستانی تهران نشست های معرفی کتاب با حضور نویسنده کتاب روزهای چهارشنبه هر هفته در فرهنگسرای ملل برگزار می شود.
چهارشنبه های کتاب در فرهنگسرای ملل

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی فرهنگسرای ملل؛ در این برنامه تازه ترین آثار ادبی با حضور نویسندگان کتاب همراه با خوانش و نقد و بررسی داستان در روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت 16 برگزار خواهد شد.

کتابهای رزانه دختر گندم، مهمانی تلخ، مکاشفه، آن مان نباران، نمی توانم و نمی خواهم، یک نفر رد شد از کنار دلم، دست های مادرانه، دختر کدو تنبل از کتابهایی است که با حضور جمعی ازکتابخوانان نقد و بررسی خواهد شد.

 

علاقمندان جهت شرکت در این برنامه می توانند در تاریخ یادشده به نشانی بزرگراه صدر، خیابان قیطریه، فرهنگسرای ملل مراجعه کنند و یا جهت اطلاعات بیشتر از برنامه های این مرکزمی توانند به نشانی اینترنتی و یا کانال تلگرام فرهنگسرا به نشانی @farhangsaramelal1 مراجعه کنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو