کد خبر: 30420
تاریخ انتشار: سه شنبه, 21 شهریور 1396 - 09:19
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

فرشته‌های احمدرضا احمدی بال‌های طلایی دارند

منبع : لیزنا
جدیدترین اثر احمدرضا احمدی با عنوان «سه فرشته با بال‌های طلایی و چشمان آبی‌رنگ» از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ رسید.
فرشته‌های احمدرضا احمدی بال‌های طلایی دارند

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، روایت‌گر این داستان پسر نوجوانی است که در پی بارش باران خواب سه فرشته را می‌بیند، فرشته‌ها به دنیای واقعی می‌آیند و در روزهای باران زده‌ی شهر با پسر همراه می‌شوند.

احمدی همچون همیشه از نشانه‌ها و مفاهیم معنوی و فلسفی بهره برده است تا داستانی متفاوت را برای مخاطبانش نقل کند. تصاویر علیرضا گلدوزیان نیز با متن همراه شده تا این داستان تخیلی رنگ و بوی جدیدی به خود بگیرد.

در بخشی از این اثر که برای گروه سنی «د» (12 تا 14 سال) منتشر شده است، می‌خوانیم: «گفتند، ما تو را به ضیافت ابرها می‌بریم. از ابر پله ساختند. من و فرشته‌ها از پله‌های ابری به آسمان رسیدیم. وارد مهمانی باشکوهی شدیم. همه چیز مهمانی از ابر بود. صندلی‌ها، میزها، آینه‌ها، لباس‌های زنان و مردان، درختان، پرنده‌ها، آهوها و ماهی‌ها. فرشته‌ها من را به باغی بردند و روی یک صندلی از جنس ابر نشاندند

 

این کتاب 10هزار و 500 تومان قیمت دارد و با شمارگان 2000 نسخه قابل خریداری از تمامی فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو