کد خبر: 30422
تاریخ انتشار: سه شنبه, 21 شهریور 1396 - 09:31
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

رییس اتحادیه ناشران و کتابفروشان استان البرز

نمایشگاه کتاب البرزهویت فرهنگی و افتخار شهر کرج است

منبع : لیزنا
بهرام آجرلو، رییس اتحادیه ناشران و کتابفروشان استان البرز، برگزاری مطلوب نمایشگاه کتاب استانی البرز را مایه افتخار فرهنگی این استان خواند.
نمایشگاه کتاب البرزهویت فرهنگی و افتخار شهر کرج است

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، آجرلو گفت: همکاری صمیمانه‌ای با موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، برای حضور موثر ناشران و کتابفروشان در این رویداد اشته ایم.

آجرلو با بیان این مطلب افزود: این رویداد فرصت مناسبی برای نمایش تازه‌ترین دستاوردهای فرهنگی  کشور به استان البرز است و زمینه ارتباط دوباره کتاب با شهروندان این استان را فراهم می‌آورد.

وی ادامه داد: با مساعدت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مخاطبان  تا دو هفته می توانند با مراجعه به کتابفروشی‌های منتخب در این استان نسبت به خرید کتاب با ارائه بن کارتهای ارائه شده اقدام کنند.

آجرلو افزود: با توجه به نزدیکی زمان برگزاری نمایشگاه به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، انتظار استقبال مناسب از این نمایشگاه را داریم.

 

هشتمین نمایشگاه استانی کتاب البرز از 19 تا 26 شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار می‌شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو