کد خبر: 33417
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 09 اسفند 1396 - 11:02
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

از سری برنامه‌های «صفِ کتاب نیماژ»

جشن امضای جدیدترین اثر امید صباغ‌نو برگزار می‌شود

  آئین رونمایی و جشن امضای جدیدترین اثر امید صباغ‌نو با عنوان «سیب هوس» رو جمعه با حضور اهالی قلم و هنرمندان در کافه کتاب ثالث برگزار خواهد شد.
جشن امضای جدیدترین اثر امید صباغ‌نو برگزار می‌شود

 

به گزارش لیزنا به نقل از روابط عمومی نشر نیما، در ادامه سری برنامه‌های «صف کتاب» که مدتی است توسط نشر نیماژ در شهرهای مختلف کشور در حال برگزاری است، قرار است تا در روز جمعه (11 اسفندماه) با حضور اهالی قلم، هنرمندان و اصحاب رسانه جشن امضای جدیدترین اثر امید صباغ‌نو در کافه کتاب ثالث برگزار شود.

 

«سیب هوس» عنوان گزیده غزلی است که به تازگی توسط نشر نیماژ از امید صباغ‌نو منتشر و روانه بازار نشر شده است. پیش‌تر غزل «سیب هوس» را با صدای خواننده جوان، امیر عظیمی شنیده بودیم.

 

در این مجموعه 13 غزل چاپ نشده از امیدصباغ‌نو در کنار 72 غزل انتخابی از هفت مجموعه غزل منتشر شده بین سال‌های 88 تا 96 قرار گرفته است که بخش زیادی از این غزل‌ها برای چاپ در این گزیده ویرایش و تغییر پیدا کرده‌اند.

 

بیشتر غزل‌های این مجموعه عاشقانه است اما تعدادی از غزل‌های آیینی و اجتماعی هم در مجموعه گنجانده شده تا مخاطب‌های جدید با فضای غزل امید صباغ‌نو در همه ژانرها آشنا شوند.

 

درباره شعرهای این شاعر باید گفت که امید صباغ‌نو در طول این سال‌ها سعی کرده تا فضایی شخصی در غزلش خلق کند که نظر مخاطبانش نشان می‌هد تا حدود زیادی به هدفش نزدیک شده است. اگرچه همواره حرکت بر خلاف جهت رودخانه با واکنش‌های منتقد متعصب همراه است اما وی امیدوار است با این مجموعه نمره قابل قبولی از مخاطبان و منتقدان شعرش بگیرد.

 

گفتنی است آئین رونمایی و جشن امضای گزیده غزل «سیب هوس» از ساعت 16 و 30 دقیقه روز جمعه یازدهم اسفندماه در کافه کتاب نشر ثالث واقع در خیابان کریمخان، بین خیابان ایرانشهر و ماهشهر، پلاک 148 برگزار می‌شود..

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: