کد خبر: 33438
تاریخ انتشار: شنبه, 12 اسفند 1396 - 10:23
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

شهر کتاب زیباشناسی و هنرها را بررسی می کند

منبع : لیزنا
نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه پانزدهم اسفند به نقد و بررسی سه‌گانه‌ زیباشناسی: معماری، نقاشی و فیلم اختصاص دارد
شهر کتاب زیباشناسی و هنرها را بررسی می کند

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی مرکز فرهنگی شهر کتاب، فلسفه در دو سه قرن اخیر، به ویژه پس از کانت، ورود بسیار جدی‌تر و تخصصی‌تری به عرصه‌ هنر و زیبایی داشته و از سوی دیگر با ظهور مکاتب گوناگون هنری، خروج آثار از حصر و حبس کاخ و کلیسا و حاکمیت مغز و نه دست در تولید آثار هنری مواجه بوده‌ایم.

به تازگی از مجموعه‌ پنج‌گانه‌ زیباشناسی (معماری، فیلم، نقاشی، ادبیات و موسیقی) سه جلد زیباشناسی و معماری، زیباشناسی و فیلم و زیباشناسی و نقاشی با ترجمه‌ عبدالله سالاروند به همت انتشارات نقش جهان منتشر شده است.

نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه پانزدهم اسفند ساعت ۱۶:۳۰ به نقد و بررسی سه‌گانه‌ زیباشناسی: معماری، نقاشی و فیلم اختصاص دارد که با حضور اسماعیل بنی‌اردلان، حسن بلخاری و عبدالله سالاروند در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه سوم برگزار می‌شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: