کد خبر: 35565
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 20 تیر 1397 - 16:04
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

برگزاری دومین کنگره دانش‌آموزی 

منبع : لیزنا
قائم مقام سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران از برگزاری دومین کنگره دانش‌آموزی از تاریخ 24 لغایت 27 تیرماه سال‌جاری در اردوگاه شهید باهنر تهران خبر داد.
برگزاری دومین کنگره دانش‌آموزی 

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران، محمد روشنی ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت: این کنگره با حضور مسئولین و با هدف تعیین خط مشی‌ها و سیاست‌های کلان و راهبردی سازمان در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، علمی و اقتصادی برگزار خواهد شد.

وی افزود: بهره‌گیری صحیح از ظرفیت‌ها و سرمایه‌های ملی اعم از فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و اقتصادی جامعه و زمینه‌سازی برای بسط مشارکت فعال اعضاء، مدرسین و مسئولین در تصمیم‌سازی‌ها و برنامه‌ریزی سازمان از دیگر اهداف برگزاری دومین کنگره دانش‌آموزی سازمان می‌باشد.

روشنی در ادامه اذعان داشت:‌ از جمله برنامه‌های این کنگره شامل، کارگروه‌های تخصصی، برپایی جلسات هم‌اندیشی، برنامه‌های فرهنگی ـ ورزشی، برگزاری کارگاه‌های مهارت‌های اجتماعی،‌ بیان دیدگاه‌های نمایندگان اعضاء، مربیان و مدرسین مجامع و غیره می‌باشد.

گفتنی است؛ اعضای کنگره دانش‌آموزی متشکل از دبیران مجامع شش‌گانه استان‌ها (اعضا، مربیان و مدرسین خواهر و برادر) به تعداد 64 نفر دانش‌آموز،64 نفر مربی و 64 نفر مدرس پیشتاز و همچنین 32 نفر از مدیران استان‌های سازمان دانش‌آموزی سراسر کشور است.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: