کد خبر: 20511
تاریخ انتشار: دوشنبه, 29 تیر 1394 - 16:37
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدام نهاد در سال 91

علیرضا مختارپور در آخرین یادداشت خود ضمن اشاره به به پايان يافتن مراحل گزينش داوطلباني كه شكايت آنان در كميته بررسي آزمون سال 1391 وارد تشخيص داده شده، جزئياتي از وضعيت نهايي اين داوطلبان را تشريح كرد.
اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدام نهاد در سال 91

 

به گزارش لیزنا، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در یادداشت بیست و ششم خود ضمن تبریک فرا رسیدن عيد سعيد فطر و آرزوي توفيق و سعادت در سال جديد عبادي، با اشاره به پايان يافتن مراحل گزينش داوطلبيني كه شكايت آنان در كميته بررسي آزمون سال 1391 وارد تشخيص داده شده، در تشريح ترتيب مراحل اين گزينش تصريح كرد: «مراحل گزينش به شرح زير طي شد: دريافت مدارك و تشكيل پرونده، استعلام از مراجع ذي صلاح و بانك اطلاعاتي هيأت عالي گزينش، درخواست و دريافت پرونده گزينش داوطلباني كه در دستگاه‌هاي ديگر پرونده گزينشي دارند، تحقيقات از داوطلبان در سطح 31 استان و 163 شهرستان توسط رابطين محترم استان‌ها، مصاحبه داوطلبان توسط مصاحبه‌گران آموزش ديده و مورد تأييد هيات عالي گزينش، ارزيابي پرونده گزينش، صدور رأي توسط اعضاي هسته گزينش، اعلام رأي هسته گزينش در تاريخ 94/4/23»

 

مختارپور در ادامه اين يادداشت ضمن تشريح وضعيت 283 داوطلب معرفي شده به كميته بررسي آزمون 91 نهاد، از استخدام 263 نفر از اين تعداد به صورت پيماني خبر داد و خاطرنشان كرد: با اشتغال يك نفر از داوطلبين به صورت قراردادي يك ساله موافقت به عمل آمده و 3 نفر از داوطلبان نيز با توجه به بند 2 ماده 2 قانون گزينش (التزام عملي به احكام اسلامي) واجد شرايط عمومي تشخيص داده نشده‌اند و در نتيجه با اشتغال آنها موافقت به عمل نيامده است.

 

دبيركل نهاد در بخش ديگري از يادداشت بيست و ششم خود ضمن اشاره به عدم دريافت پاسخ استعلام 9 نفر از داوطلبان از مراجع ذيصلاح، اقدام در خصوص وضعيت استخدامي آنها را بلافاصله پس از دريافت پاسخ استعلام عنوان و اضافه كرد: «طبق پيگيري‌هاي انجام شده حداكثر تا بيستم مردادماه، نتيجه مربوط به اين 9 نفر كه بنا بر شواهد موجود اكثريت قريب به اتفاق آنان پذيرفته خواهند شد، اعلام مي شود.»

 

وي همچنين با اعلام انصراف 7 نفر از داوطلبان در اشتغال در نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور يادآور شد: «از امروز تا پانزدهم مرداد ماه سال جاري دعوت نامه هاي مربوط به حضور در نهاد و انجام مراحل اداري استخدام براي پذيرفته شدگان ارسال مي شود و سپس تمامي آنها در همايش توجيهي ـ آموزشي يك روزه در تهران شركت و پس از آن شروع به خدمت خواهند كرد.»

 

فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سال 91 در این لینک در دسترس است.

 

متن یادداشت علیرضا مختارپور به شرح زیر است:

 

به نام آن که جان را روشنی داد

کتابداران و همکاران عزیز و گرامی


با اهداء سلام و احترام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه مبارک رمضان فرا رسیدن عید سعید فطر که به تعبیر حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظّم انقلاب اسلامی:


«هر عید فطری، برای انسانِ مسلمانِ آگاهِ هوشیار، می تواند یک روزِ عیدِ حقیقی باشد. روز شروعِ دوباره  ی زندگی معنوی و روحی؛ مثل بهار برای گیاهان و درختان. انسانی که ممکن است در طول سال دچارِ انواع آلودگیها و گناهان شود، و انسانی که بر اثر هوایِ نفس و خصلتها و صفات زشت، خود را تدریجاً از ساحتِ رحمتِ الهی دور کرده است، هر سال از طرف پروردگار عالم از یک فرصت استثنایی برخوردار می شود و آن فرصت، ماهِ مبارکِ رمضان است. در طول ماه رمضان، دلها نرم می شود، روحها تلألؤ و درخشندگی پیدا می کند، انسانها آماده ی قدم نهادن در وادیِ رحمتِ خاصه ی الهی می شوند و هر کس به قدر استعداد، همّت و تلاش خود، از ضیافت عظیم الهی برخوردار می گردد. بعد از آن که این ماه مبارک به پایان رسید، روزِ شروعِ سال جدید، روز عید فطر است. یعنی روزی که انسان می تواند با استفاده از دستاوردهای ماه رمضان، راه مستقیم الهی را پیش گیرد، و از کج راهه ها پرهیز کند».


است را به شما عزیزان تبریک می گویم و برای شما در سال جدید عبادی آرزوی توفیق و سعادت دارم.
بحمدالله و با لطف و عنایت خداوند متعال و همکاری جمع کثیری از همکاران و تلاش فوق العاده سنگین و فشرده توسط هستة گزینش نهاد و با استفاده از توان همکارانی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر نهادها و دستگاه‌های مسئول مراحل گزینش داوطلبینی که شکایت آنان در کمیتة بررسی آزمون سال 1391 وارد تشخیص داده شده بود به پایان رسید که گزارش مختصر نتایج به این شرح به اطّلاع عموم می رسد. لازم به توضیح است که تعداد شکایات وارد تشخیص داده شده 283 بوده است که قبلاً به اشتباه 282 اعلام شده بود.


الف) مراحل گزینش به شرح زیر طی شد:
1.دریافت مدارک و تشکیل پرونده
2.استعلام از مراجع ذی صلاح و بانک اطّلاعاتی هیأت عالی گزینش
3.درخواست و دریافت پرونده گزینش داوطلبانی که در دستگاه‌های دیگر پرونده گزینشی دارند.
4.تحقیقات از داوطلبان در سطح 31 استان و 163 شهرستان توسط رابطین محترم استان‌ها
5.مصاحبة داوطلبان توسط مصاحبه گران آموزش دیده و مورد تأیید هیات عالی گزینش
6.ارزیابی پرونده گزینش
7.صدور رأی توسط اعضای هستة گزینش
8.اعلام رأی هستة گزینش در تاریخ 23/4/94


ب- نتایج حاصل از مراحل فوق به این شرح می باشد.
1.از مجموع 283 داوطلب معرفی شده تعداد 263 به صورت پیمانی موافقت به عمل آمده که تعداد 23 از آنها با تذکّر یا تعهّد و یا سیر مطالعاتی موافقت به عمل آمد که در تمدید قرارداد آنها می بایست نظر گزینش اخذ گردد.


2.با اشتغال یک نفر از داوطلبین به صورت قراردادی یک ساله موافقت به عمل آمد.


3.تعداد 3 نفر از داوطلبان با توجه به بند 2 ماده 2 قانون گزینش ( التزام عملی به احکام اسلامی ) واجد شرایط عمومی تشخیص داده نشده و با اشتغال ایشان موافقت به عمل نیامد.


تبصره : طبق قانون گزینش کشور این 3 نفر در صورتی که به رأی صادره اعتراض دارند پس از تماس نهاد با ایشان می توانند حداکثر ظرف دو ماه از زمان ابلاغ رأی با تکمیل فرم تجدید نظر و ارائه دلایل و مستندات اعتراض خود را تکمیل نمایند تا پرونده آنان مورد تجدیدنظر قرار گیرد.


4.تعداد 9 نفر از داوطلبان به علت عدم دریافت پاسخ استعلام از مراجع ذی صلاح در این مرحله
اعلام  نظر نگردیده اند و به محض دریافت پاسخ استعلام اعضای هسته نسبت به نظریه در خصوص آنها اقدام خواهند نمود.


تبصره: طبق پیگیری های انجام شده حداکثر تا بیستم مردادماه، نتیجة مربوط به این 9 نفر که بنا بر شواهد موجود اکثریّت قریب به اتّفاق آنان پذیرفته خواهند شد اعلام می شود.


5.تعداد 7 نفر از داوطلبان انصراف خود را از اشتغال در این نهاد اعلام نمودند.


ج- همان طور که از گزارش فوق مشخّص است با دقّت و حسّاسیّت و انصاف قابل تقدیر هستة گزینش نهاد تنها پروندة سه نفر در هسته رد شده که البتّه در صورت اعتراض و ارائة مستندات از طریق این افراد، امیدوارم مشکلات موجود در پروندة ایشان نیز برطرف شود.


د- از امروز تا پانزدهم مرداد ماه سال جاری دعوت نامه های مربوط به حضور در نهاد و انجام مراحل اداری استخدام برای پذیرفته شدگان ارسال می شود و سپس تمامی ایشان در همایش توجیهی ـ آموزشی یک روزه در تهران شرکت و پس از آن شروع به خدمت خواهند کرد. ان شاءالله تبارک و تعالی 


وظیفه خود می دانم از مدیر و اعضاء محترم هستة گزینش نهاد، مدیرکل محترم دبیرخانة هیأت مرکزی گزینش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که تحقیقات محلّی توسط رابطین استان‌های آن دبیرخانه صورت گرفت و دیگر مصاحبه گران و همکاران که با رعایت تقوا و عدالت و دقّت و مراعات قانون در انجام این رسالت قانونی خود تمام همّت و توان خود را به کار گرفته و این کار الهی ـ انسانی را به سرانجام رساندند قدردانی و تشکّر کنم و از خداوند متعال سلامت و سعادت آنان را مسألت نمایم.


همچنین به تمامی افرادی که با انجام این مراحل به نهاد می پیوندند تبریک می  گویم و امیدوارم حضور و فعّالیّت صادقانة آنان در این نهاد فرهنگی موجب رشد و تعالی فردی آنان و بهره مندی موثّر نهاد از خدمات آنان باشد.


و امّا در پایان خدای متعال را سپاس می گذارم که راه خدمتگزاری به این کشور اسلامی و مردم خوب و فهیم کشور و شما کتابداران و همکاران عزیز را به این بندة حقیر سراپا تقصیر خود عطا کرد و از تمامی شما برای پیمودن مسیر دشوار امّا روشنِ آینده التماس دعا دارم.


و من الله التوفیق
علیرضا مختارپور
دبیرکل"

برچسب ها :
رضا
|
Iran
|
1396/10/22 - 23:05
0
0
خدایاحقم ضایع شدمن اززمان اعلام اعتراض خبرنداشتم خدایا خودت جواب بده
کتابدار91
|
Iran
|
1394/05/24 - 14:15
2
9
جناب مختارپوردبیرکل گرامی
باسلام واحترام
ماقبولیهای آزمون91دعوت نامه ها هم به دستتمون رسیدتمامی مراحل استخدامی هم انجام دادیم ونتیجه رابه اداره کل (اموراداری)نیزارجاع دادیم بی صبرانه منتظرانتشاریادداشت 27 هستیم تاانشاالله درهمایش یک روزه توجیهی آموزشی درتهران که شخصاتاریخ آن رااعلام می فرماییدشرکت کنیم وتاریخ شروع به کارمان نیزاعلام کنید....انشاالله
مچکریم ازعداللتتون.ازنظارتتون.ازمدیریتتون.
سایه تان برسرکتابداران مستدام........
کتابدار
|
Iran
|
1394/05/24 - 09:18
0
0
با سلام
آیا در نهاد کنتابخانه ها انتقالی با تبعیت از همسر داریم یا خیر؟
ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره در اختیارم قرار بده
با تشکر
قبول شده
|
Iran
|
1394/05/18 - 12:12
0
1
دوستان سلام.ایا شما عزیزان تعیین جا شدین؟بعضی ادارات میگن،شما رو براساس نیاز فعلی هر شهرستان سرکار میفرستیم،نه بر اساس شهری که قبول شدین.چون سهمیه ها دو سال پیش پر شده و الان دیگهنیاز نیست.این خیلی سخته.لطفا راهنمایی کنین
پاسخ ها
پذیرفته شده
| Iran |
1394/05/19 - 08:44
سلام. آقای مختارپور تو یادداشتشون گفتن تمامی پذیرفته شده ها در محل انتخابی زمان ثبت نام به کار گرفته میشوند. شما می توانید با نهاد تهران تماس بگیرید ببینید نحوه. انتخاب محل به چه صورته.
یکی از 9نفرکتابدار
| iran |
1394/05/19 - 08:29
سلام چرا نتایج ما اعلام نمیشه دیگه فردا 20مرداده باید اعلام بشه طبق یادداشت دبیرکل محترم ک فرمودند حداکثر تا 20مردادنتایج ما میاد
کتابداری که انتظارش
|
Iran
|
1394/05/12 - 23:02
1
0
سلام دوستان عزیز قبول شده اصلا نگران نباشین من زنگ زدم تهران نهاد کتابخانه گفتن تا 15 مردادحتمادعوت نامه میاد از طریق پست اگه یک درصد نرسید بعد پیگیری کنید
دعوت نامه
|
Iran
|
1394/05/11 - 13:29
0
0
دوستان تا امروز کسی دعوت نامه ی نهاد رو دریافت کرده؟
پاسخ ها
263
| Iran |
1394/05/14 - 22:57
سلام.برای ما از اداره کرمان دعوت نامه ها فرستاده شد.ما هم از اول هفته دنبال ازمایش وسوپیشینه و ازمایش اعتیاد بودیم امروز که 14 هست کارامون رو تموم کردیم.و مدارکمونو تحوبل دادیم.
پذیرفته شده
| Iran |
1394/05/14 - 14:21
سلام دعوت نامه منو امروز اداره پست آورد توش نوشته ظرف مدت 20 روز نسبت به تکمیل مدارک به اداره کل کتابخانه های استان خود مراجعه کنید سه روز قبل هم از اداره کتابخانه شهرستانمون تماس گرفتند و گفتند که عکس و مدارک براشون بردیم و نامه برای عدم اعتیاد و آزمایش خون و انگشت نگاری دادن گفتن انجام بدید نتیجه رو یه هفته دیگه بیارید.
کتابدار91
| Iran |
1394/05/13 - 13:11
دوست گرامی شماازکدام استانید؟؟ازداره کل تماس گرفتن چی گفتن؟؟میشه نظرتوبذارید؟؟؟؟ممنون
91
| Iran |
1394/05/12 - 13:56
متاسفانه خیر....
نن
| Iran |
1394/05/12 - 10:28
بله تماس گرفتن از اداره کل استان
قدردان
|
Iran
|
1394/05/10 - 08:17
3
1
با عرض سلام و خسته نباشید.با پوزش،آ یا شرکت در همایش یک روزه برای قبول شدگان الزامی است؟
اگر ممکن میباشد لطفا در چند شهر برگزار شود،تا افرادیکه به دلایلی مشکل سفر و راه دور دارند،بتوانند شرکت نمایند.با تشکر
9 نفر
|
United States
|
1394/05/06 - 20:42
0
5
سلام
کسی از استخدام 9 نفر باقیمانده خبر داره؟کسی زنگ زده؟ چی گفتن؟
پاسخ ها
263نفر
| Iran |
1394/05/07 - 11:19
باسلام
همکاران 9نفر
نگران نباشیدخوددبیرکل محترم گفته کارشما9 نفرهم درست میشه فقط کمی صبورباشیدتاجواب استهلامتون بیایدانشاالله شماهاهم دعوت به کارمیشیداین کارجناب مختاپورهم ازعدالت ونظارتشان دورازانتظارنیست...
یکی از 9نفرکتابدار
| Iran |
1394/05/07 - 08:30
سلام نخیر کسی تماس نگرفته فعلا باید منتظر باشیم ببینیم کی نتایجمون اعلام میشه, در مورد 9 نفر تو یادداشت دبیر کل نوشته شده فک کنم همون کفایت میکنه.
غرب کشور
|
iran
|
1394/05/05 - 11:35
0
6
جناب مختارپوردبیرکل گرامی باسلام واحترام
انشاالله همیشه درسلامتی کامل وسربلندباشیدممنون که بعداز 2سال حق رابه حقداررساندیداجروپاداش این کارحق وعدالت حضرتعالی درنزدخداوندمحفوظ است ودعای خیرماهمیشه بدرقه راه باعدالتتان خواهدبودسایه تان برسرکتابداران مستدام.....
ازطرف قبولیهای غرب کشور
کتابدار
|
Iran
|
1394/05/04 - 15:53
4
32
دبیر کل محترم
سلام وخدا قوت ما کتابداران از شما خواهش میکنیم اگر امکانش است پنج شنبه ها در کل سال تعطیل کنید یا اگر میشود در کل سال یک شیفت پنج شنبه ها باشیم
پاسخ ها
کتابدار
| Iran |
1394/05/05 - 11:37
سلام همکاران عزیز . تو رو خدا مرتبط با موضوع بنویسد. آخه این چه وضعشه. هر خبر خوبی که میاد زیرش یه توقع جدید. به خدا از ما نا امید میشن
283
|
iran
|
1394/05/04 - 12:37
1
14
باسلام
باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت مردعدالت جناب مختارپور.
1-ممنون که عدالت رااجراکردیدوبعدازگذشت 2سال حق رابه حق دار رساندیدانشاالله هرچه ازخدای مهربون میخواهیدبهتون بدهد ودعای خیرمامظلومان همیشه بدرقه راه باعدالتتان خواهدبود.
2-ممنون که دل خانواده هامونوشادکردیدانشاالله خداونددلتون رو همیشه شادکند.
3-ممنون ازهمه کسانی طرفدارحق وعدالت هستندتاحق به حقدار برسدانشااالله همیشه موفق وسربلندباشند.
4-انشاالله کاراون عزیران 9نفر و3نفردیگرهم درست بشودوبه مجموعه نهادبپیوندند.
5-ودرپایان جناب مختارپوربی صبرانه منتظردعوت نامه هایمان بادستخط مبارک حضرتعالی هستیم انشاالله این مراحل هم به پایان برسدوباشوق وذوقی مضاعف شردع به کارکنیم انشاالله...
سربلندباشید.....
کتابدار
|
Iran
|
1394/05/03 - 18:47
8
12
باسلام خدمت دبیرکل دلسوز و مهربان
می خواستم از شما درخواست کنم در مورد حقوق یا مزایای
کسانی که نه ماه از مرخصی زایمان استفاده کردند ولی سه ماه
هیچ چیزی دریافت نکردند هم دفاع کنیدلطفا بفرمایید دستور
چیه آیا پرداخت می شود یا نه؟ با تشکر
همکار
|
iran
|
1394/05/03 - 18:39
1
16
تبریک به همتون و امیدوارم موفق باشید و سربلندو باعث افتخار نهاد و کتابداران تلاشگر
پذیرفته شده
|
Iran
|
1394/05/03 - 13:57
1
4
سلام دوستان
کسانی که سال 92 استخدام شدن شهریور شروع به کار کردن یا مهر؟
پاسخ ها
مهسا
| Iran |
1394/05/05 - 19:57
سلام نمی دانیم دعوتنامه کی می رسه می دهندبه اداره یابه ادرس خودمون میادخسته شدیم چقدرانتطار
کتابدار
| Iran |
1394/05/04 - 09:23
سلام
انشاالله شما قبولیهای 91 یااز اول شهریور یاازاول مهرشروع بکارمی کنیددعوت نامه به دستتون برسه جناب دبیرکل بهتون میگه......
کتابدار
|
iran
|
1394/05/03 - 11:24
1
18
باسلام خدمت جناب مختارپور
مردعدالت
1-خداوندحضرتعالی راموفق وسلامت نگه داردالحق والانصاف عدالت رابه معنای واقعی کلمه اجراکردی وبعدازگذشت 2سال حق رابه حقداربه حقداررساندی .بررسی پرونده آزمون91 باگذشت 7 ماه به پایان رسیدواین اتفاق درتاریخ عمرنهادودراذهان این عزیزان به حقشان رسیده خواهدماندخداوندسبحان اجروپاداشتان راخواهددادودعای این مظلومان همیشه بدرقه راه با عدالتتان خواهدبود.
2-دستوردهیدهرکسی برای هرشهری که قبول شده برای همان شهرجذب وبه کارگیری شود.
3-انشاالله به فکرتبدیل وضعیت کتابداران روستایی وانجمنی هم باشیدوگره ازکاراین عزیزان بازشودوبعدازگذشت سالهااین عزیزان هم به حق وحقوقشان برسندانشاالله.
مثل همیشه پاینده وسربلندباشید....
پاسخ ها
کتابدار
| iran |
1394/05/03 - 12:46
باسلام
اندکی صبر...سحرنزدیک است...
جناب مختارپوردرطول این 13 ماهی که به نهادمشرف شده واقعابه اندازه چندسال قبل کارکرده وانچه که عیان است چه حاجت به بیان است واین کارهابرکسی پوشیده نیست.همکاران گرامی وعزیز ما چندسال قبل یادمون نمیره .این دوره دوره عدالت .اظهار نظر از کتابداران وحتی ارتباط دبیرکل عزیزباکتابداران باتلفن وایمیل امکان پذیراست.صبرکنیدیه شبه ره صدساله رو نمیشه رفت مرورزمان لازم است انشاالله بابرنامه ریزهای جناب مختارپورهمه چیزدرست میشود....
مهمترین نمونه :
1-بهبودوضعیت معیشت کتابداران باسال قبل که بهترشده امابا شرایط مطلوب فاصه دارد.
2-بهبودوضعیت کتابداران انجمنی وروستایی که به مرورهم بهترمیشود.
3-اجرای عدالت درآزمون 91 باقبولی 273نفر(7نفر انصراف.انشاالله کار آن 3نفرهم درست بشود)....
زنده وپاینده بادمختارپور.....
کتابدار
|
Iran
|
1394/05/03 - 08:26
2
5
تکلیف شهرستانهایی ک انصرافی داشتن چی میشه؟آخه ما تو شهرمون کمبود نیرو داریم همه چشم امیدمون ب این قبولی ها بود ک از بین 2 نفریکیشون انصراف داده،واسه آزمون امسال هم شهرمون نیرو نخواسته!! لطفا رسیدگی کنید
کتابدار
|
Iran
|
1394/05/03 - 08:10
3
53
بزرگترین ارزوی کتابدارن رسمی شدن است همیشه در یادداشت های دبیرکل محترم منتظر این خبر هستم تا اشک شوق برچشمانم جاری شود ان شاالله
پاسخ ها
کتابدار
| iran |
1394/05/03 - 13:27
با سلام لطفا نیروهایی که با آزمون اومدند و5سالشون توموم شده را رسمی کنید وبقیه که سابقه دارند اول ازشون آزمون بگیرید وبعد رسمی کنید ممنون
مهرعلیان
|
iran
|
1394/05/02 - 20:30
5
8
منمش شکایت کردم ولی گفتن چون رتبه های بالاتر از شما دعوت شدن واقعا این بهونه بنی اسراییلی نیست رتبه های بالاتر بودند چرا منو واسه مصاحبه دعوت کرده بودند
قدردان
|
Iran
|
1394/05/01 - 17:43
0
13
پویندگان راه عدالت سلام.دعای خیر ما پذیرفته شدگان خراسان جنوبی بدرقه راهتان باد.سالم،شاد و سعادتمند باشید.خداوند حامی دستان عادل و دل دریاییتان باشد.
بیکار
|
Germany
|
1394/05/01 - 13:08
3
9
کتابداران روستایی محترم شما که هیچ نگرانی نباید داشته باشید اگر قبول هم نشدید کارتون رو که از دست نمیدید ولی ما بیکاران چی؟! معلوم نیست اگر قبول نشیم چه سرنوشتی در انتطارمون هست . و شاید تا همیشه بیکار بمونیم شما با خیال راحت در این آزمون شرکت می کنید و ما کتابداران بیکار با هزار استرس که آیا قبول میشیم یانه. خب شما هم بدون آزمون مشغول بکار شدید حالا قانونا باید برای تبدیل وضعیت در یک آزمون عادلانه و مشترک با سایر کتابداران بیکار شرکت کنید تا واقعا معلوم شود حق استخدام با کی خواهد بود
پاسخ ها
كتابدارروستا
| Iran |
1394/05/01 - 17:38
عزيز جان كتابداران روستايي اكثر از بين تحصيل كرده هاي خود روستا هستن براساس بخشنامه جذب هم استخدامشون قانوني بوده
قرارداد ما پاره وقت تا قبل از آقاي مختارپور حقوق ماهيانه ما 200هزار بود به لطف ايشان حقوقمون 500تومن شد ايشون خيلي به ما لطف داشتن ما خواهان اجحاف حق كتابداران بيكار نيستيم چون خود م 6 سال با مدرك كتابداري بودم بيكار بودم نظر ما اينه در همون كتابخانه روستايي تبديل وضعيت بشيم چون همه ادارات براي نيروهاي قرارداديشون امتياز قائلن اينطوري سهميه كتابخونه شهري هم نميسوزه
داوطلب 94
|
Iran
|
1394/05/01 - 09:08
4
8
باسلام لطفا اگر ممکنه آزمون استخدامی را اواخر شهریور ماه برگزارکنید البته اگر کسی به مشکل سنی برنخوره.
کتابدار ۹۴
|
Iran
|
1394/04/31 - 21:59
20
8
دوستانی که سال ۹۲استخدام شدین من به امید خدا اگه برم سر کار واسه یه شهر دیگه تو استانمونه. میخواستم بپرسم ایا راسته تا چند ماه حقوق نمیدن. تو رو خدا هر کسی اطلاعی داره بگه تا چندماه حقوق نمیدن یا همون ماه اول میدن تو رو خدا نگید این چه سوالی چون باید خونمو ببرم یه شهر دیگه باید بدونم
پاسخ ها
مریمی
| Iran |
1394/05/01 - 12:59
سلام دوست خوبم و همکار عزیز
تبریک می گم. به خاطر طی مراحل بیمه و اداریه که طول می کشه. برای ما ماه سوم همه رو یکجا دادن. البته ما تا 6ماه هم قراردادی بودیم. ولی شما از اول پیمانی هستید. موفق باشید.
کتابدار شیرازی
| Iran |
1394/05/01 - 12:56
توکل بر خدا کن.بدو استخدام مشکلاتی وجود دارد ولی با توکل بر خدا درست میشه.ما سالها در بدترین وضعیت کار کردیم.حالا با ورود اقای مختارپور خیلی مسائل حل شده.شاید اصلا" هر ماه حقوقتونو بدن.دست دبیر درد نکنه.فقط فکر این باشید که با نام خدا شروع کنید و از این فرصتی که خدا در اختیارتون گذاشته درست استفاده کنید.من هم خیلی خوشحالم که حق شما ها بهتون برگزدونده شد و از همکاری با شما خرسندم.
کتابدار
| Iran |
1394/05/01 - 11:03
اون زمان دبیرکلی آقای واعظی بود که نهاد سر وسامان نداشت چند ماه حقوق نمیدادند الان با وجود دبیرکلی محترم و فعال نهاد کتابخانه ها سر و سامان پیدا کرده، خیالت راحت باشد
کتابدار
| Iran |
1394/05/01 - 08:29
باعرض تبریک به همه تون نگران نباش همکارجدیدوگرامی دو ماه طول میکشه تااحکام به دستتون برسه وبرگرده نهادتامعاونت محترم مالی امضائ کنه سربرج دوماه حقوقاتونو میدن.
92
| Iran |
1394/05/01 - 00:52
دوست عزیز اونموقع تا چهار ماه حقوق ندادن بعد همه چهارماه رو یکجا باهم واریز کردن
کتابدار انجمنی
|
iran
|
1394/04/31 - 16:14
12
18
سلام
تبریک به همه قبول شدگان سال91که بالاخره به حقتون رسیدید!
جناب دبیرکل شرایط این انجمنی هارو معلوم کنید تکلیفمون چیه؟؟
بالاخره ارشد کتابداری بخونیم یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه سوال از انجمنی ها داشتم آیا عیدی ماه رمضون بهتون تعلق گرفت؟کلاًغیر از حقوقمون چیا به ما تعلق می گیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون
پاسخ ها
روستایی
| Iran |
1394/05/01 - 11:00
به روستاییاتعلق گرفت
کتابداران غرب
|
Iran
|
1394/04/31 - 16:01
19
28
اقای مختار پور دلیل عدم اعمال مدرک کارشناسی ارشد در حکم کارگزینی کتابداران چیست ؟ شما که همه جا گفته اید من دنبال احقاق حقوق پایمال شده کتابداران هستم پس این گوی و این میدان .بسم الله
کتابدار ۹۴
|
Iran
|
1394/04/31 - 14:38
2
21
با عرض سلام و ادب
به نمایندگی از استان لرستان از تلاش اقای مختارپور و اقای متولیان و سرکار خانم ابراهیمی که وقت و بی وقت جوابگوی تماسهای ما بودند و کلیه عزیزانی که به نحوی برای احقاق حقوق ما زحمت کشیدن کمال تشکر را دارم. دعای خیر ما همواره پشت سر شماست.
کتابدار91
|
iran
|
1394/04/31 - 11:59
17
28
باسلام.

تبریک به دبیرکل محترم
تبریک به مجموعه نهاد
تبریک به کتابداران
تبریک به خودم
تبریک به خانوده هامون
تبریک به همه ....
283
|
iran
|
1394/04/31 - 11:53
5
18
باسلام.
ضمن عرض سلام وادب واحترام
-اول ازهمه خداروشکرکه با تلاشهای دبیرکل محترم وتیم فعال وهمراه وبا عدالتش بعداز2سال حق به حقداررسیدجناب مختارپور بابت همه چیزممنون انشاالله اجرتان درنزدخدای سبحان محفوظ است ودعای خیرما283نفرهمیشه بدرقه راه باعدالت وخانواده محترمتان خواهدبود.
-دستوربفرماییدکه هرکسی برای هرشهری قبول شده برای همان شهرجذب شود.
باتشکر.......
کتابدار نهادی
|
iran
|
1394/04/31 - 11:41
1
22
تشکر از جناب آقای مختارپور وخوشامد به نیروهای جدید و ارزوی موفقیت برای تمامی کتابداران
کتابدار بی کس
|
Iran
|
1394/04/31 - 09:41
3
60
ضمن خوشامد گویی به دوستان تازه وارد ما ده سال سابقه داریم ولی دبیر کلی به این بزرگ منشی پیدا نخواهد شد قدر او را بدانید و دست به دست هم بدهیم تا کتابخوانی بهتر شود با وجود آقای مختار پور اوضاع مالی بهتر و بهتر خواهد شد انشائالله تعالی
پاسخ ها
مهران
| iran |
1394/04/31 - 12:54
سلام کسانی که درنهاد کارمی کننددیدچشم برااستخدام درنهادچقدربایدباشد
كتابدارروستازاده
|
Iran
|
1394/04/30 - 21:13
3
51
زنده باد مختارپور مرد عدالت محور و كاردان
پاينده باد دوران مديريت ايشان
کتابدار
|
France
|
1394/04/30 - 18:59
42
44
با سلام به همه کتابدار ها
چقدر اختلاف زیاد شده بین همکارا!!!!! بین خانم های مجرد و متاهل بین خانم ها و آقایون .بین نیروهای جدید و قدیمی.بین کتابدار و غیر کتابدار.واقعا چرا؟؟؟؟؟ خدا به فریاد آینده کتابخانه ها برسه.
پاسخ ها
ف
| Iran |
1394/04/31 - 14:09
همکار محترم من کتابداری هستم با 20 سال سابقه کار یعنی هم نیرو قدیمی هستم و هم حق عائله مندی شاملم نشده است و درطول این 20 سال شاهد فعالیتهای 4 نفر دبیر کل بوده ام واقعا خیلی انصاف میخواد که درست قضاوت کنیم . واقعا جادارد که هم از لحاظ منش و اخلاق و هم از کارکرد دبیرکل محترم تقدیر کنیم و اگر اختلافی می بینیم این از خود پسندی ماست .
کتابدار
| Iran |
1394/04/31 - 12:41
سلام کتابدار محترم با رفتن واعظی ستاره. شما به آب افتاد دیگر دوران بخور و بپاش شما تمام شد در دوره جدید باید تلاش کرد حقوق گرفت باید تلاش کرد استخدام شد دوران پارتی بازی وفامیل بازی برای استخدام ومدیریت تمام شد.
کتابدار تنها
| Iran |
1394/04/31 - 09:51
احسنت گل گفتی
کتابدار
|
Iran
|
1394/04/30 - 18:02
10
78
ضمن تشکر از جناب آقای مختار پور اما خواهشمند است به وضعیت رسمی شدن سایر همکاران هم توجه کنید چندسال باید ماپیمانی باشیم الان هفت سال است که باآزمون استخدام شدیم اما هنوز هم پیمانی هستیم.
کتابدار
|
Iran
|
1394/04/30 - 17:00
4
44
پدرعدالت؛ زنده باشید
امیدوارم الگویی برای دیگر نهادها و سازمان ها باشید.
نمونه ات زیاد باد
دوستان آخرین خبرها ا
|
Iran
|
1394/04/30 - 15:15
4
10
دوستان آخرین خبرها از استخدام 9 نفرباقی مانده رو بنویسد
پاسخ ها
کتابدار
| Iran |
1394/04/30 - 20:00
بند 4 یادداشت دبیرکل را بخوان خیلی واضحه
کتابدار
|
Iran
|
1394/04/30 - 15:03
1
82
دبیر کل محترم و عزیز
سلام
از احترام و ارزشی که برای تمام کتابداران می گذارید بی نهایت سپاسگزاریم
بابت هدیه ماه مبارک رمضان تشکر می کنیم و به باور و دیدگاه خالص و بی ریای حضرتعالی اعتقاد داریم و امیدواریم در این سال جاری دل تمام کتابداران زحمت کش را شاد کنید چون در سالهای گذشته اصلا به وضعیت معیشتی کتابداران توجهی نمی شد و از پایین ترین دریافتی برخوردار بودیم دو باره می گوییم برای ما اخلاص و عملتان اثبات شد ان شاء الله با آن دیدگاه مثبتتان بخشی از آن سالهای گذشته را برای کتابداران جبران بکنید تا حق ضایع شده ی آنها ادا شود .
ما می دانیم که این حق ضایع شده به زمان مدیریت حضرتعالی هیچ ربطی ندارد اما ما کتابداران به بخشش جنابعالی امیدواریم
پذیرفته شده خدابنده
|
Iran
|
1394/04/30 - 14:47
2
34
دبیر کل محترم نهاد کتابخانه های کل کشور
با سلام
احتراما اینجانب به نمایندگی از طرف افراد پذیرفته شده در استان زنجان مراتب سپاس و قدرانی خود را نسبت به پیگیری مجدانه و احقاق حقوق تضییع شده عرض می نمایم.
امید است این حرکت انقلابی و غیر معمول جنابعالی بتواند الگو و سرلوحه ی کار تمامی مدیران قرار گیرد.برای جنابعالی و همکاران محترمتان از درگاه ایزد منان طول عمر ،سلامت و سعادت مسئلت می نماییم.با سپاس و تشکر
کتابدار
|
Iran
|
1394/04/30 - 14:22
7
51
با سلام و ادب خدمت دبیر کل محترم
جناب مختار پور آیا وقت آن نرسیده به اوضاع نابسامان ادارات کل استانی از بابت چینش نیرو های کار آمد بدون اعمال نظر های شخصی رسیدگی کنید بیشتر مطالبات کتابداران بی عدالتی در خصوص گماردن افراد بی تجربه و بدون آزمون در پست های ستادی و مسئولین شهرستانی بوده که متاسفانه هیچ برنامه و همت جهت اصلاح امور دیده نمی شود.
پاسخ ها
حسني
| Iran |
1394/04/31 - 11:01
جناب كتابدار
باسلام
لطفاً كمي فكر كنيد.360 درجه يعني همان جاي قبلي. اون وقت قراره شما بري توي ستاد خدمت كني؟ 360درجه!
شقایق
| Iran |
1394/04/31 - 10:00
جناب دبیرکل عزیز و محبوب
خواهشمندیم در همه استانها و درهمه شهرستانها نظارتی دقیق در گماردن روسای شهرستانها و مدیران کل داشته باشید.
برخی از روسا و سرپرستها شایستگی گمارده شدن در این سمت را ندارند و بارفتارهای ناشایست خود به کلی کتابداران را بی انگیزه می کنند.از حضرتعالی خواهشمندیم رسیدگی جدی در این امر داشته باشید.بینهایت از بزرگواری جنابعالی قدردان و سپاسگزاریم.
کتابدار دیگر
| Iran |
1394/04/31 - 08:55
دوست عزیز اگه 360 درجه تغییر کنه که برمی گرده سرجاش
کتابدار
| Iran |
1394/04/30 - 16:53
هزاران لایک به این نظر امید که در ابقای روسای ادارات و نیروهای ستادی بازنگری صورت گیرد شاید چینش نیروها 360درجه تغییر کند . چشم انتظار اقدامات عدالت محورانه شما دبیرکل محترم هستیم .
کتابدار
|
Iran
|
1394/04/30 - 13:01
16
20
با سلام و خسته نباشید خدمت دبیرکل اجرتان با خدا
به فکر ما کتابداران روستایی هم باشید برای تغییر وضعیت
منتظر یادداشت های بعدی تان در مورد کتابداران روستایی هستیم.
پاسخ ها
کتابدار
| iran |
1394/04/31 - 14:13
چرا تا قبل از آزمون، کتابداران انجمنی و روستایی ادعا می کردند که توان علمیشان کمتر از سایرین نیست ولی از وقتی صحبت آزمون شده ...
کتابدارروستایی
| Iran |
1394/04/31 - 12:10
با سلام
پدر بزرگوار جناب آقای مختارپور
دعای ما کتابداران علی الخصوص کتابداران روستایی بدرقه راه زندگیتان باد.
کتابدار
| Iran |
1394/04/31 - 12:03
با سلام
ظرفیت ها کم هست در هر شهرستانی که فقط یک نفر ظرفیت داشته باشد آخه ما کتابداران روستایی تا چه حد شانس قبولی داریم متوجه هستین یا نه ؟وقتی آزمون قبول نشویم چگونه تبدیل وضعیت شویم ؟یادداشت های قبلی را ول کنید در یادداشت های قبلی هم قرار بود منابع آزمون جدا باشد و صبا از آن ها نیروهای روستایی در آزمون شرکت کنند پس چه شد البته ایمان دارم که جناب دبیر کل حتما راه بهتری برای وضعیت ما دارند به امید آن روز...
کتابدار روستایی
| Iran |
1394/04/30 - 16:38
جناب کتابدار،خواهشا از چیزی که اطلاع ندارید اظهار نظر نکنید
همیشه یاد گرفتید در مسائلی که علمی به آن ندارید صحبت کنید
در یادداشت 24 دبیر کل , بند 6 را بارها و بارها بخوانید....

6- گزارش برنامه ها و اقداماتی که دربارۀ سنوات بیمه، تبدیل وضعیت، بهبود وضعیت بیمه نیروهای انجمنی و روستایی و خدماتی در دست پیگیری است در یادداشت های بعدی به اطّلاع شما خواهد رسید. ان شاءالله.
کتابدار
| iran |
1394/04/30 - 13:32
پس از قبولی در آزمون، تبدیل وضعیت هم می شوید
کتابدار
|
Iran
|
1394/04/30 - 12:39
34
42
با سلام
جناب آقای مختار پور لطفا توضیح بدید این دوستان به چه دلیل در آزمون قبلی قبول نشدند و الان شدند؟تخلف دقیقا چه بوده و چه کسانی تخلف کردند؟آیا این همه جو درست کردین که قبلیا با تخلف اومدن بیاین اثبات کنین چطوری؟؟؟؟؟کی پارتیشون بوده؟؟؟؟ تو همه استان ها پارتی بوده؟؟؟؟؟ کی تخلف کرده؟؟؟؟ سال 92 همزمان با ما تعدادی نیرو بدون آزمون وارد ستاد شدن اونا چرا بیرون نمیکنید؟لطفا شفاف سازی کنید
پاسخ ها
!!!!!
| Iran |
1394/05/02 - 11:39
اگه بخاطر ظرفیتا بوده خود نهاد خبر نداشت کدوم شهرستان بوده که ۵ نیرو می خواسته ۳ تا برداشته؟؟؟؟؟؟ اگر اینجور باشه نهاد باید روز اول ایم شهریتانها رو اعلام می کرد و می گفت این شهرستانها بیان اعتراض بدن. نه اینکه بگه همه بیان اعتراض بدن.
کتابدار
| Iran |
1394/04/31 - 16:11
من از نیروهای 91 هستم که بدون هیچ گونه پارتی قبول شدم حتی تا روزی که بهم زنگ نزدن خبر نداشتم که قبول میشم یا نه الان هم مایلم کارنامه ام رو نهاد بررسی کنه که محرز بشه که آیا ما بدون صلاحیت آمدیم هر چند در حق خیلی ها اجحاف شد.
۸۲
| Iran |
1394/04/31 - 10:42
کی گفته الویت با ارشدها و مردها بود چرا الکی تخلفات اون سال رو نادیده میگیرید. من هم ارشد بودم هم مرد هم متاهل هم دارای یه بچه هم نفر اول استانمون ولی ردم کردم که الان به لطف عدالت اقای مختارپور به حقم رسیدم
کتابدار
| France |
1394/04/30 - 18:45
اگه عدالت قراره اجرا شه باید نیروهایی که بدون آزمون وارد شدند و الان نیروهای ستادی هستند راپرونده شان را یک بار دیگر بررسی کنند.من خودم در آزمون سال92 استخدام شدم بدون هیج پارتی.الکی تهمت نزنید وقتی چیزی نمیدونید.تخلف در 92 در تعداد و اولویت جذب فقط صورت گرفته و نه در آزمون یا مصاحبه.کاش دوستان یکم هم با عقلشون به مسائل نگاه می کردند.
کتابدار
| France |
1394/04/30 - 18:29
تخلف ها اینطور که گفتن اینجوری بوده.مثلا در شهرستانی 5 نفر نیرو میخواستن اما فقط 2 نفر قبول کردن یا مثلا اولویت را به آقایون و ارشد ها دادن.وگرن اگه کسی با پارتی بازی اومده بود تاحالا بیرونش کرده بودن.
کتابدار
| Iran |
1394/04/30 - 16:39
این شفاف سازی تون منو کشته
چیو شفاف سازی کنن ،همه چیز واضح هستش
كتابدار
| Iran |
1394/04/30 - 13:13
كميته بررسي شكايات با حضور نماينده سازمان بازرسي كل كشور به شكايتها رسيدگي كرده .لازم نيست اينطور از دوران سياه دبير كل اسبق دفاع كني
9 نفر باقیمونده
|
Iran
|
1394/04/30 - 12:01
8
21
خوشبحالتون من الان مت اون موقعی هستم که تازه آزمون داده بودم خیلی استرس دارم کاش همه رو باهم اعلام کرده بودن ,احساس بدی دارم.
پاسخ ها
کتابدار282
| Iran |
1394/04/30 - 22:05
نگران نباش دوست عزیز، شما حتما قبول میشد، خود اقای مختارپور گفتند همه شما قبولید
كتابدار روستايي
|
Iran
|
1394/04/30 - 11:42
3
41
جناب مختارپور عزيز. خدا قوت
من از جانب تمامي كتابداران دست شما پدر بزرگوارم را ميبوسم. خدارا شكر كه روز به روز وضع نهاد بهتر ميشود.واقعا خسته نباشيد . انشالله خبر تغيير وضعيت كتابداران روستايي انجمني و كليه همكاران قراردادي در يادداشت هاي بعدي اعلام شود.
دبيركل محترم به خدا ميسپارمتان.
التماس دعا
پاسخ ها
حامی دبیر کل
| Iran |
1394/04/30 - 13:57
عزیزم نیازی به ارسال کتاب های بی محتوا نیست خوشبختانه با درایت آقای مختارپور عزیز روحیه هر روز بهتر از دیروز داره میشه و انشالله بزودی مشکلات مالی کلا رفع و همه با خیال آسوده به مسئولیت فرهنگیمون با قدرت بیشتر ادامه خواهیم داد
بهلول ك.روستايي
| Iran |
1394/04/30 - 13:21
اگه قراره همون كتاب و نشريه بي مخاطب دوران قبل فرستاده بشه همون بهتر كه نشه
در دوران آقاي مختارپور درست تزريق منابع كمتر شده ولي اونهايي هم كه فرستاده شده مخاطب پسنده بود حتي در روستا مخاطب داشته وگرنه فرستادن كتابهايي نظير آراي شوراي نگهبان در سالهاي فلان تا فلان كه در دوره مديريت قبل فرستاده ميشد به چه درد مردم روستا ميخوره
آقاي مختارپور از وقتي اومدن در حق كتابداران شهري انجمني ها و روستايي ها خيلي لطف داشتن از ايشان بسيار ممنونيم
كتابدار
| Iran |
1394/04/30 - 13:12
يك كتابدار .بله هم كتاب ارسال شده هم نشريه هم حقوقها نسبت به قبل بيشتر شده .خدا نجاتت بده از اين همه منفي بافي
یک کتابدار
| Germany |
1394/04/30 - 12:32
با سلام
همکار گرامی شما چطور احساس کردید که وضع نهاد روز به روز بهتر می شود ؟ مگه کتاب و نشریه براتون ارسال می شه ؟ مگه برنامه ای تو کتابخونه تون برا مردم اجرا می شه ؟
کتابدار تازه استخدام
|
Iran
|
1394/04/30 - 11:14
0
27
ضمن عرض سلام به مسئولینی که از اول تا پایان مراحل استخدام این 282 زحمت کشیدند خسته نباشید عرض می کنم و از جناب دبیر کل عزیز کمال تشکر و قدردانی را دارم و تا پایان عمر دعا گویشان خواهم بود.این اتفاق که مانند یک معجزه در زندگانیم بود را هرگز فراموش نخواهم کرد و بانی این معجزه را.
آذربایجانشرقی -- تبریز
امیر
|
Iran
|
1394/04/30 - 11:13
9
26
با سلام و خسته نباشید خدمت دبیر کل محترم ،خواهشندانه یه فکری هم به حال ما (که درخواست انتقالی داریم)بکنید .تا روزانه مجبور نباشیم بیش از 100کیلومتر تواین جاده هاخودمون رها کنیم وبا دلهره و ترس ازحوادث سر کاربریم.ممنون
ای کاش....
|
Iran
|
1394/04/30 - 11:11
6
15
سلام من دو بار در آزمون استخدامی نهاد در سالهای 87 و 90 شرکت کردم و با وجود کسب نمره بالا و شرایط بومی بودن حقم پایمال گردید و پنج سال به ناحق افرادی با تحصیلات نامرتبط و غیر بومی در محل سکونت ما خدمت کردن و من ..... رد شدم کاش این ترازوی عدالت در آن موقع نیز برپا می گردید تا من و امثال من می توانستیم از حق و حقوقمان دفاع کنیم.... کاش این مسیر هموار قانونی برای احقاق حقوق از دست رفته مان در آن موقع نیز وجود داشت ولی افسوس...
پاسخ ها
2
| Iran |
1394/04/30 - 21:14
شما خیلی خوش شانس بودی که هر سال آزمون برگزار میشده و ظرفیت هم بوده و شما هم میتونستی شرکت کنی. من سال91 برای اولین بار آزمون دادم.سال بعدش برگزار نشد،سال بعدش کنسل شد،امسالم که شهرم ظرفیت نداشت.
قراردادی
| Iran |
1394/04/30 - 12:51
شما هم مثل بنده باید پافشاری می کردی و هر سال آزمون شرکت می کردی تا به حقت می رسیدی .. حتی شده نصفه نیمه ....................
كتابدار
|
Iran
|
1394/04/30 - 11:08
31
27
باعرض سلام و خسته نباشيد خدمت دبير كل محترم
لطفا فكري هم به رسمي شدن كتابداراني كه با آزمون وارد نهاد شده اند بكنيد
حساب كسانيكه بدون آزمون سالهاي قبل وارد نهاد شده اندرا از ما جدا كنيد حداقل مارا رسمي كنيد براي آنها راه حل ديگري پيدا كنيد
كتابدار
|
Iran
|
1394/04/30 - 10:34
1
35
باسلام و سپاس خدمت دبيركل عزيز و مهربان
وبا تشكر ويژه از طرف همه كتابداران و باعث افتخار همه ماست كه سرپرست و مديري همچون شما داريم خدا توفيقات و بركات روزافزون به كارو زندگي شما عنايت فرمايد
باشد كه ما كتابداران نيز قدردان زحمات شما بزرگوار باشيم و توان و تلاش مضاعف را در عرصه خدمت رساني به كاربنديم
JANALI
|
Iran
|
1394/04/30 - 10:33
11
2
سلام
یعنی چند ساله استخدام می شویم؟
ما 282 نفر
|
Iran
|
1394/04/30 - 10:33
0
32
جناب آقای مختارپور
با سلام.بی مقدمه می گویم.خداوند خیرتان دهد .خداوند دلتان را شاد کند که دل ما را شاد کردید.خداوند سعادت و سلامت نصیبتان کند.ما متشکریم.ما متشکریم.کاری که شما کردید هیچ کس نکرد.
کار شما واقعا جوانمردانه بود.ما هرگز شما و محبتی را که به ما نمودید فراموش نخواهیم کرد. انشا الله در پناه خداوند پاینده و پایدار باشید. با تشکر و سپاس فراوان
پاسخ ها
کتابدار
| Iran |
1394/04/30 - 14:14
باسلام
مختارپورعزیزخوش به حالت
این همه دعا از ته دل است واطمینان داشته باش پاداش آن را خواهی دید
خداوند بهترین ها را برای شما رقم بزند
آمین
282 کرمان
|
Iran
|
1394/04/30 - 09:59
0
19
دبیر کل محترم نهاد کتابخانه های کل کشور
با سلام
احتراما اینجانب به نمایندگی از طرف افراد پذیرفته شده در استان کرمان مراتب سپاس و قدرانی خود را نسبت به پیگیری مجدانه و احقاق حقوق تضییع شده عرض می نمایم.
امید است این حرکت انقلابی و غیر معمول جنابعالی بتواند الگو و سرلوحه ی کار تمامی مدیران قرار گیرد.برای جنابعالی و همکاران محترمتان از درگاه ایزد منان طول عمر ،سلامت و سعادت مسئلت می نماییم.با سپاس و تشکر
خوشحال
|
Iran
|
1394/04/30 - 09:58
44
12
بچه ها حقوق نهاد برای کارشناسی ارشد چقدر هست؟
یعنی ما که تازه استخدام شدیم با مدرک ارشد سرکار بریم چند میگیریم؟
پاسخ ها
خوشحال
| Iran |
1394/04/31 - 11:28
ممنون دوست عزیز، یعنی از حالا به بعد میتونم که بگم همکار عزیز خانم/آقای کتابدار
فقط سوال کردم که بدونم،‌یعنی همیشه نظرات رو میخونم میدیدم همه کتابدارها ناراضی هستند از حقوق شون دوست داشتم بدونم دریافتی شون چقدر هست.
کتابدار
| Iran |
1394/04/31 - 01:29
دلیل این همه امتیاز منفی چیه ؟ خوب سوال کرده حقوق چنده ؟!!!!!!!
کتابدار
| Iran |
1394/04/30 - 18:50
تقریباً 1300000
جنوب
| Iran |
1394/04/30 - 12:28
امیدوارم دفه دیگه که پست میذاری بدونی چی رو کی بگی!!!
نیومده صحبت حقوق میکنی؟!
كتابدار
| Iran |
1394/04/30 - 11:01
دوست خوشحال فكر نمي كني كمي زوده براي اين حرفها؟
ف-الف
|
iran
|
1394/04/30 - 09:51
1
24
دبير كل عزيز

بازشما وتلاشهاي صادقانه تان وباز دعا و سپاس همكاران

زنده باشي مرد كه هميشه اميد وشادي به ارمغان آورده اي
بی نام
|
Iran
|
1394/04/30 - 09:50
9
18
جناب آقای مختارپور باسلام خدمت شما دبیر کل وعرض خسته نباشید به شما وهمه همکاران پورتلاش نهاد باستحضار حضرتعالی میرساند در استان م.ک کسانی در سال 86 بعنوان نیروی خدمه توسط مدیرکل وقت جذب شدن که مصوبه ای هم تصویب شد در نهادکه هیچ یک از افراد نیروی خدمه حق تغییر وضعیت را ندارند درصورتیکه چون ایشان از بستگان نزدیک مدیر کل وقت بود هم تغییر وضعیت پیدا کرد وهم پست کلیدی مالی در اختیار ایشان قرار گرفت از شما بعنوان دبیر کل باعدالت خواهش می کنیم به چنین موارد ی هم رسیدگی کنید که حق دیگران پایمال نشود .
کتابدار تنها
|
Iran
|
1394/04/30 - 09:25
6
71
الان دیگه نوبتی هم باشه نوبت رسمی شدن ما کتابداران پر سابقه است بعد ا ز چندین سال سابقه آقای مختار پور عزیز قولی که دادید یادتون هست باور کنید بعد ا اخراج اون 40 نفر کتابدرا مجلس با اون همه سابقه خیلی میترسیم درضمن بابت هدیه عید فطر ممنون ولی نره دیگه تا سه ماه دیگه
پاسخ ها
کتابدار
| Iran |
1394/04/30 - 12:48
سلام همکاران گرامی ما هم اگر تلاش کنیم برای سابقه بیمه گذشته مطمئن باشید کارمان درست می شود
محمد رضا
|
United States
|
1394/04/30 - 09:19
5
5
با سلام و عرض خسته نباشید
جناب آقای مختار پوردر استان بوشهر در رابطه با اختصاص نیرو به شهرستان ها و نیز انتقال نیرو ها تبعیض زیادی بین افراد قائل میشوند. خواهشمند به این مورد هر چه سریعتر رسیدگی کنید.
ستاره صبح
|
Iran
|
1394/04/30 - 08:43
0
26
با تشکر از دبیر کل مهربان .
ما هم از خوشحالی همکاران جدید خوشحالیم .
سورپرایز شدم فکر میکردم تعداد کمتری جذب شوند . خدا خیرتان دهد که امید این همکاران را نا امید نکردید .
اینهم عیدی همکاران جدید مبارک تان باشد.
کتابی
|
Cyprus
|
1394/04/30 - 08:39
0
30
با سلام وخسته نباشید وتبریک به مناسبت عید سعید فطر وتقدیر وتشکر به خاطر عیدی همچنین به 282نفر نیز تبریک می گویم وامیدوارم قدر دبیرکل مهربان وباعدالت را بدانند.زنده باد مختارپور مرد عدالت
کتابدارروستایی
|
Iran
|
1394/04/30 - 08:07
6
14
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دبیر کل محترم
خواهش می کنم در مورد کتابداران روستایی هم چاره ای بیاندیشید ما هم زحمت می کشیم فقط یک ساعت از پیمانی ها کم تر در کتابخانه فعالیت می کنیم و در روستاها در شرایط بدی به سر می بریم عدالت نیست ما را بلاتکلیف بگذارید حق ما اگر چه بیشتر از 283نفر نبود ولی کمتر هم نبود.التماااااس
پاسخ ها
کتابدار روستایی
| iran |
1394/04/31 - 18:54
به نظرم نهاد فقط ما را برای روزهای بد می خواست روزهایی که نیرو نداشتن یا کسی حاضر نبود در فلان روستای دورافتاده کار کنه و یا باید حمالی میکردیم حالا که اوضاع روبه راه شده و متقاضی زیاده ما دیگه بدردشون نمیخوریم.شاید هم در آینده ای نه چندان دور ما رومثل اتومبیل های اسقاطی تعویض میکنن و نیروهای تازه نفس میگیرن.داد از جوونی و سلامتی ای که برای کتابخونه گذاشتیم
282 نفر
|
Iran
|
1394/04/30 - 02:00
0
21
آقای مختارپور گرامی بابت همه چی ممنون. ایشالا همیشه سلامت باشین. تا عمر داریم دعاگوی شما خواهیم بود
نادر
|
Iran
|
1394/04/29 - 23:17
0
21
آقای مختار پور و همکاران ایشان بخاطر خدا کار کردن و خدا خودش نگهدارشون هست . ان شاالله
كتابدار روستايي
|
Iran
|
1394/04/29 - 22:15
5
6
تبريك به اين 280نفر اما اي كاش نتايج مصاحبه ها هم بررسي ميشد بنده در همين آزمون 91 حقم خورده شده با وجود اطمينان از اين كه در بين 6 سه نفر نمره بالاتر رو كسب كرده بودم ردم كردن خدا ازشون نگذره بعد از پيگيرهاي فراوان براي كسب رضايتم كتابدار روستاييم كردن خدا از هيچكدومشون نگذره
حق خورده شده 90
|
Iran
|
1394/04/29 - 20:00
9
25
تبریک به همه عزیزانی که بعد از سه سال به حقشون رسیدن کاش به پرونده کسایی که سال 90ازمون دادنو حقشونو خوردن رسیدگی میشد تا معلوم میشد در این سال چقدر افراد بدون قبول شده اومدن تو نخادو همشون از دم پست گرفتن.
پاسخ ها
كتابدار
| Iran |
1394/04/30 - 11:11
واقعا عزيزم همينطوره ما هم كه سهميه قبولي شهرمون بوديم فرستادن يه شهري كه تا حالا با هزار و يك مشكل اينجا گير افتاديم
کتابدار282
|
iran
|
1394/04/29 - 19:15
4
36
اقای مختارپور از شما تشکر میکنم، خوشحالم که دبیرکلی به این خوبی داریم
کتابدار خراسان رضوی
|
Iran
|
1394/04/29 - 18:52
4
30
دبیرکل محترم ضمن عرض سلام و خداقوت به خاطر تمام تلاشهای با اجازه و به نمایندگی از کتابداران خراسان رضوی عید سعید فطر را به شما و تمام مسئولین پرتلاش نهاد تبریک عرض نموده از خداوند توفیق روز افزون خواستاریم...
282 نفر
|
Iran
|
1394/04/29 - 18:50
7
26
یادداشت بیست ششم خیلی باشکوه بود،‌تقریبا همه پذیرفته شده اند.
من بشخصه از زحمات همه ی دستندرکاران و بویژه جناب آقای مختارپور تشکر میکنم.
کتابدار283
|
iran
|
1394/04/29 - 18:14
0
25
جناب مختارپورباسلام واحترام
ضمن تبریک عیدسعیدفطروتشکروقدردانی ازحضرتعالی وتیم فعال همراهتان:
1-وقتی کاربرای خداوبه حق باشدخداهم کمک میکندتاحق وعدالت اجراگرددحضرتعالی فرشته ای برای نجات ورساندن ما283نفربه حقمان بعدازگذشت 2 سال شدیدخدااجروپاداش نیکوکاران وصالحان راضایع نخواهدکردوهمانطوردل 283خانواده راشادکردیدخداوند سبحان دلتان راشادکندودعای خیرما مظلومان آزمون91همیشه بدرقه راه باعدالتتان خواهدبود.
2-تمناداریم هرکسی که برای هرشهری قبول شده برای همان شهرجذب وبه کارگیری شود(بومی شهرخودش)
3-انشاالله روزی برسددرهمه جاحق وعدالت برپاواجراشودوهرکسی به حق واقعیش برسدچون رسیدن به حق صبری شیرین ولذتی دلپذیردارد.
انشاالله حضرتعالی هم پاینده وسربلندباشید.....
کتابدار فارس
|
Iran
|
1394/04/29 - 18:11
5
53
سلام و درود بر دبیرکل عدالت پیشه جناب مختار زمانه .
پس از توافق هسته ای این بهترین خبر بود . اینجانب کتابداری با 15سال سابقه کار شاهد بودم که چگونه در زمان مدیریت سابق 17نفر بدون آزمون جذب نهاد شدند و یک شبه رئیس یا کارمند ستاد شدند واین ظلم آشکار بود در حق عزیزیانی که به ناحق عزلت نشین شده بودند و اکنون خوشحالم با درایت و پیگیریهای مختار پور عزیز به حق حقه خود رسیدند . کتابداران عزیز ورودتان به خانواده کتابداران تحت حمایت مختار پور خوشامد میگویم . ظریف و مختار پور عزیزانی که در ماه مبارک رمضان حماسه آفریدند . درود بر آنها .پاینده و برقرار باشند
پاسخ ها
ریحانه
| Iran |
1394/04/30 - 12:50
حداقل ما نمی گوییم از نون خوردن بیفتند ولی از صفر شروع کنند بعد بشن ریس شهرستان
یک کتابدار
| United States |
1394/04/30 - 00:46
با سلام خدمت همکار گرامی با عنوان کتابدار فارس
الان شما مطمئنید که این اتفاق نمی افتد ؟ زیاد هم مطمئن نباشید . اگه بخواهید چند نفر را با اسم به شما معرفی کنم .
2
| Iran |
1394/04/29 - 22:30
آره دیگه ما هم حرفمون اینه این 17 نفرا چرا باهاشون برخورد نمیشه و راحت سر جاشون نشستن بی دغدغه.
محمد.
|
Iran
|
1394/04/29 - 18:00
2
26
خدایا هزاران مرتبه شکر
دوستانی که قبول شدن تبریک میگم
دعا کنیم عزیزانی هم که رد شدن در تجدید نظر کارشون درست بشه - آمین
9 نفر
|
Iran
|
1394/04/29 - 17:50
6
19
با سلام و احترام
خواهش میکنم نتایج ما 9نفر رو هر چه سریعتر اعلام کنید بعد از تحمل این همه استرس و عذاب دوباره باید منتطر بمونیم؟چه جوریه مگه ما تافته جدا بافته ایم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
انجمنی اصفهان
|
Iran
|
1394/04/29 - 17:41
14
18
آقای مختارپورعزیز پس آزمون تبدیل وضعیت انجمنی ها و روستایی ها چه شد؟
به خدا ما امید زیادی داشتیم
پاسخ ها
کتابدار اصفهانی
| iran |
1394/04/30 - 08:49
سلام جناب مختار پور، تبریک به مناسبت عید سعید فطر
خواهش می کنیم که ما کتابداران روستایی و انجمنی که بر حسب وظیفه زحمات زیادی در کتابخانه ها کشیدیم هم رسیدگی کنید گرچه رشته غیر کتابداری هستیم.
سلامت و شاد باشید.
کتابدار
|
Germany
|
1394/04/29 - 17:30
3
27
ممنونیم دبیر کل عزیز
پاسخ ها
یار کتاب
| iran |
1394/04/30 - 08:18
دوستان عزیز چرا منفی می دهید اگر شما هم وضعیت انجمنی ها را داشتید باز هم منفی می دادید . لطفا کمی منصف باشید .خدا کنه جناب آقای مختارپور عزیز هر چه زودتر وضعیت همکاران انجمنی و قراردادی و روستایی را به پیمانی نهاد تغییر وضعیت دهند .
کتابداران
|
Iran
|
1394/04/29 - 17:27
1
12
اقای مختار پور سلام
یه خواهش داریم از محضرتان لطف کنید به مانند داوطلبان استخدامی سال 91 که بادرایت حضرتان حقوق انها ایفاد گردیید به درخواست اعمال مدرک کارشناسی ارشد رشته های علوم انسانی در حکم کارگزینی اقدام فرمایید همه ما از استان های محروم و با صرف هزینه زیاد و با دغدغه مدرک گرفتیم/ ما نزدیک به چند ماه و حتی سال است منتظریم. ایمیل زدیم ، نامه فرستادیم و تماس گرفتیم. امید است که نگاهی به این کتابداران هم داشته باشید
کتابدار
|
Iran
|
1394/04/29 - 17:23
2
22
خدایا شکر خدایا شکر.دبیرکل عزیزم ممنون ممنون
کتابدار
|
Iran
|
1394/04/29 - 17:21
0
26
با سلام خدمت دبیر کل عزیز ودوست داشتنی .خسته نباشید.من که به عدالت شما ایمان داشتم .دست مریزاد واقعا خسته نباشید که حق را به حقدار رساندید...ان شاالله یادادشت بعدیتون خبر رسیدگی به سالهای از دست رفته ای باشدکه ماکتابداران پنج-شش سال بدون بیمه در شرایط سخت کار کردیم .....با تشکر از شما
پاسخ ها
کتابدار
| Iran |
1394/04/30 - 10:05
آقای مختار پور عزیز خسته نباشید.به همکاران جدید الورود هم تبریک عرض میکنم.ترا به خدا آقای مختار پورسالهای از دست رفته ما را که هرکدوم از همکاران چندین سال کار کردنداما جزءسابقه بیمشون حساب نشده درست کنید ما برای باز نشسته شدن به سابقه این سالها احتیاج داریم وگرنه یکی پنج -شش سال باید اضافه کار کنیم...ترا به خدا رسیدگی کنید...ازکوشش وتلاشی که شما برادر بزرگوار برای رسیدگی به امورات پرسنلتان دارید مطمئنم که این کار را هم با توکل برخدامیتوانید درست کنیدویک عمر دعای خیر ما بدرقه راهتان خواهد بود.ان شاالله
کتابدار قراردادی
|
Estonia
|
1394/04/29 - 17:21
8
14
جالبه .. من کتابدار قراردادی آزمون کتبی قبول شده 91 ، هنوز پیمانی نشدم . قبل این دوستان یک ساله که دنبال تبدیل وضعیتم هستم ... ایشالله فرصت شه به تبدیل وضعیت منم رسیدگی شه....
پاسخ ها
91کتابدار قراردادی
| Iran |
1394/04/30 - 12:19
توروخدا ماکتابدارانی که باآزمون 91 اومدیم سرکارومصاحبه هم رفتیمو بعدازیک سال هنوزخرید خدمت هستیم وپیمانی کنیدمارادریابید..........آیا کسی هست که مارا یاری کند...........
روستایی
|
Iran
|
1394/04/29 - 17:15
5
24
باسلام جناب آقای دبیرکل بابت عیدی هزاربارتشکرولی کاش یاداشت بعدی درماکتابداران روستایی باشه
کتابدار
|
Iran
|
1394/04/29 - 17:14
9
23
خوش بحالشون فوری پیمانی شدن ما رو بعد از 1 سال خرید خدمت بعدا پیمانی کردن حالا اینها فوری فوری پیمانی کردن ، آقای مختارپور ما نیروهایی که از طریق آزمون اومدیم و برا رسمی شدن مشکل نداریم تورو خدا رسمی کنید
پاسخ ها
کتابدار تهران
| Iran |
1394/04/30 - 07:55
خوبه شما پیمانی شدی، بنده که هنوز قراردادیم، هیشکی هم بروی مبارک نمیاره............ حقوقم که کمتره... رده شغلی ندارم.... ولی دوستان میگن فقط تفاوت یه لغت پیمانی با قراردادیه....
کتابدار کرمانی
|
Iran
|
1394/04/29 - 17:13
0
26
دوستان وهمکاران جدید من 4 سال کتابدارم ورودتان رابه جمع کتابداران تبریک میگوییم امیدواریم خداوند در زندگیتان همراهتان باشید وبه موفقیت ها برسید همه با هم برای سربلندی وسلامتی وموفقیت مختارپور دعا کنیم
کتابدار جنوبی
|
Iran
|
1394/04/29 - 17:04
6
13
لطفا چارت سازمانی و مشخص شدن وظایف محوله کارمند و کتابدار پست سازمانی را ادارات شهرستان ها اجرایی کنید. روابط عمومی،امور فرهنگی لازم است در ادارت شهرستان ها
کتابدار
|
Iran
|
1394/04/29 - 17:04
0
21
خدا قوت آقای مختارپور
کتابداران
|
Iran
|
1394/04/29 - 17:03
8
20
کاش پیمانی های 3 سال کار کرده رسمی میشدند
عباسی
|
Iran
|
1394/04/29 - 16:56
6
0
اسامی کجا هستن؟ لطفا لینکشو بذارید.
لینکی که نهاد گذاشته باز نمیشه.
karimi-m
|
United Kingdom
|
1394/04/29 - 16:52
0
22
دوستان و همکاران جدید به همتون از صمیم قلبم تبریک میگم. امیدورارم آینده روشنی پیش رو داشته باشید.
کتابدار
|
Iran
|
1394/04/29 - 16:52
5
8
باعرض سلام واحترام خدمت دبیرکل محترم.ضمن تشکرو قدردانی از زحمات جنابعالی,در یادداشت جدید لحاظ شده است که نیروهای جدید به صورت پیمانی وارد نهاد میشوند.اما تعدادی ازما که درآزمون سال 91شرکت کرده بودیم تقریبا 8ماهی است استخدام شده ایم اما بصورت قردادی مشغول خدمتیم و از بندی که از آذرماه اجراشده(181تومان برای کارشناسی و.....) محرومیم.لطفا رسیدگی کنید.زنده باشید پدر عدالت
پاسخ ها
قراردادی
| Iran |
1394/04/31 - 12:15
شما 8 ماهه استخدامی ، ما با 2 سال استخدامی همچنان قراردادی هستیم........
282
|
iran
|
1394/04/29 - 16:44
2
16
باسلام
باسپاس ازدبیرکل محترم وتیم همراهش .
باتشکرازاینکه بعدازگذشت 2 سال باعدالت ونظارتشان حق به حقدار رسید.
انشاالله همیشه سلامت وپایدارباشند...
کتابدار
|
Iran
|
1394/04/29 - 16:44
3
22
باسلام
وتبریک عید سعید فطر لطفا ترتیبی اتخاذ نمایید تا روسای شهرستانها 30درصد را پرداخت نمایند
کتابدار91
|
iran
|
1394/04/29 - 16:40
4
21
جناب مختارپوردبیرکل عزیزوگرامی باعرض سلام واحترام
ضمن تبریک عیدسعیدفطربه محضرباسعادتان وتشکروخسته نباشید بابت تلاشهای بی دریغ وبی منتتان درخصوص بررسی پرونده آزمون 91درطول هفت ماهه اخیر،خالصانه وصمیمانه قدردانی میکنم انشاالله پاداش واجرتان درنزدخداوندسبحان محفوظ است ودعای خیرما282نفربعدازگذشت2سال ورساندن حق به حقداربا خوشحالی 282خانواده دراین ایام بدرقه راه باعدالت وخانواده محترمان خواهدبودو همانطورکه دل ماراشاد کردید خداوندمنان دلتان راهمیشه شادوخندان کند.
باتشکردرپناه حق.
انشالله مثل همیشه سربلندوسرافرازباشید.
یکی از282نفرقبولیهای آزمون91
پاسخ ها
کتابدار
| iran |
1394/04/31 - 17:36
بزرگترین ارزوی کتابدارن رسمی شدن است همیشه در یادداشت های دبیرکل محترم منتظر این خبر هستم تا اشک شوق برچشمانم جاری شود ان شاالله
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: