کد خبر: 28208
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 30 فروردين 1396 - 15:42
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

برگزاری برنامه «بر بال های خیال» در کتابخانه استاد حکیمی

منبع : لیزنا
برنامه «بر بال های خیال» ویژه دانش آموزان مدارس، مهد و پیش دبستانی پنجشبه آخرین روز فروردین‌ماه در کتابخانه استاد حکیمی برگزار می شود.
برگزاری برنامه «بر بال های خیال» در کتابخانه استاد حکیمی

به گزارش لیزنا، براساس اعلام روابط عمومی فرهنگسرای خاتم(ص)، برنامه «بر بال های خیال» ویژه دانش آموزان مدارس، مهد و پیش دبستانی با انوع قصه ها و داستان های گروه سنی متناسب پنجشنبه 31 فروردین‌ماه، در کتابخانه استاد حکیمی برگزار می شود. خود آشنا می شوند.

در این برنامه با دعوت از کارشناسان قصه گویی کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان ضمن بیان قصه های جذاب از سوی کارشناسان برای گروه مخاطب، کودکان با شیوه های صحیح قصه گویی نیز آشنا خواهد شد.

برنامه بر بال های خیال با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در میان کودکان و نوجوانان در کتابخانه استاد حکیمی برگزار می شود و در پایان برنامه با هدف تشویق مخاطبین، به آنان هدایایی داده خواهد شد.

این برنامه پنجشنبه ۳۱ فروردین از ساعت ۱۰ در کتابخانه استاد حکیمی واقع در شهرک ولیعصر(عج)، انتهای خیابان حیدری جنوبی، خیابان پژاند، بوستان لواسانی برگزار می شود.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو