کد خبر: 28585
تاریخ انتشار: دوشنبه, 25 ارديبهشت 1396 - 12:22
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

مشارکت دانشگاه پیام نور در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در همدان

منبع : رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان خبر داد
رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان از مشارکت در برگزاری هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با اهدای جوایز ویژه برگزیدگان این دانشگاه، شامل؛ کارمندان، دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام‌ نور استان همدان خبرداد.
مشارکت دانشگاه پیام نور در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در همدان

به گزارش لیزنا، بر اساس اعلام روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، صفی‌اله صفایی، رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان، به تبیین ابعاد برگزاری این جشنواره پرداخت و با اشاره به برگزاری هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، اظهار کرد: این جشنواره در رده‌های سنی متفاوت برگزار خواهد شد.

وی 10 قصه امام رضا(علیه السلام)، ماه غریب من، مهارت‌های زندگی در سیره رضوی، امام رضا(علیه السلام) و زندگی، بانوی ملکوت و چلچراغ را از عناوین کتاب‌های این جشنواره عنوان کرد و با اشاره به اینکه این مسابقه به صورت آنلاین و مکتوب، در دو قالب فردی و خانوادی برگزار می‌شود، افزود: شرکت برای عموم آزاد است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان، با بیان اینکه «علاقه‌مندان برای دریافت کتاب‌های جشنواره به کتابخانه عمومی محل زندگی خود مراجعه کنند»، خاطرنشان کرد: برای شرکت در بخش خانوادگی جشنواره حضور حداقل یکی از والدین الزامی است.

 صفایی، دانلودpdf  کتاب از پورتال اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان را از دیگر شیوه‌های تامین منابع جشنواره دانست و با اشاره به اینکه علاقه‌مندان تا یکم تیرماه فرصت شرکت در هفتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی را دارند، ادامه داد: اختتامیه این جشنواره همزمان با دهه کرامت برگزار خواهد شد.

 

رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان در پایان اظهار داشت: علاوه بر جوایز ملّی و استانی، جوایز ویژه‌ای نیز توسط این دانشگاه برای کارمندان، دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور استان در نظر گرفته شده است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو