کد خبر: 29291
تاریخ انتشار: یکشنبه, 25 تیر 1396 - 15:49
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

به میزبانی کتابخانه علامه امینی

کانون ادبی نیم وجبی ها تشکیل شد

منبع : لیزنا
به میزبانی کتابخانه عمومی علامه امینی نشست کتاب خوان و کانون ادبی نیم وجبی ها تشکیل شد.
کانون ادبی نیم وجبی ها تشکیل شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم،  نشست کتاب خوان و کانون ادبی با محوریت داستان نیمه تمام «شوشو» به مربیگری رقیه ندیری، با حضور شماری از اعضا در کتابخانه علامه امینی برگزار شد.

در بخش نخست این نشست، نویسندگان کودک و نوجوان ضمن بازخوانی دلنوشته ها، یادداشت ها و داستان های کوتاه خود به نقاط ضعف و قوت آن نیز پرداختند.

در دومین بخش که با مسابقه داستان نویسی همراه بود؛ داستان نیمه تمام «شوشو» به اتمام رسید و داستان نویسان نوجوان با به اشتراک گذاری داستان های تکمیلی خود، آن را به بوته نقد و بررسی گذاشتند که در پایان هم به بهترین ها جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

 

در نشست کتاب خوان۸ نفر از علاقه‌مندان به معرفی کتاب‌های خوانده‌شده پرداختند و کتاب های«در جست و جوی ملکه» نوشته تونی ابوت؛ «مجسمه‌ سخنگو» نوشته کارولین کین؛ «آدم کوچولوها» نوشته رولد دال؛ «فقط یک نفر: باقرخان تنگستانی» نوشته مهدی میرکیایی؛ «اولین روز تابستان» نوشته سیامک گلشیری؛ «قصه‌های من و بابام» نوشته ایرج جهانشاهی؛ کتاب «خانم اسپاک ناظم ترسناک» نوشته دن گاتمن و کتاب «هنریتا و تخم مرغ‌های طلایی» نوشته هانا یوهانسن به اشتراک گذاشته شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
رویدادهای پیش رو