کد خبر: 29293
تاریخ انتشار: یکشنبه, 25 تیر 1396 - 15:54
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

رشد دو برابری مشارکت ایلامی‌ها در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی

منبع : لیزنا
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی ایلام از رشد دو برابری مشارکت ایلامی‌ها در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی به نسبت سال گذشته خبر داد.
رشد دو برابری مشارکت ایلامی‌ها در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی ایلام، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان ایلام، به ریاست معاون فرماندار و با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و سایر اعضای انجمن ۲۱ تیرماه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه عباس یاسمی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ایلام، به ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه‌های عمومی به لحاظ منابع، تعداد اعضا و همچنین تشریح فعالیت‌ها و خدمات فرهنگی کتابخانه‌های عمومی سطح شهرستان پرداخت.

در ادامه جلسه جلیلیان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان نیز با اشاره به هفته حجاب و عفاف، توجه ویژه به این امر را خواستار شد. وی با توجه به اتمام زمان شرکت در مسابقه کتابخوانی رضوی، رشد دو برابری شرکت‌کنندگان نسبت به سال قبل را، نشان از ارادت مردم استان ایلام به ائمه و معصومین به‌ویژه امام کریمان حضرت امام رضا (ع) و خواهر گران‌قدر ایشان حضرت معصومه (ع) دانست.

 

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در ادامه خواستار توجه جدی مسئولان به تأمین اعتبار کتابخانه مرکزی و پروژه در دست اقدام کتابخانه پارک رزمندگان شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو