کد خبر: 29811
تاریخ انتشار: شنبه, 21 مرداد 1396 - 21:00
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

دیدار فرماندار و رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اشتهارد استان البرز با سرپرست اداره کتابخانه ها

منبع : لیزنا
فرماندار و رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اشتهارد در دیدار سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بر ضرورت برگزاری منظم جلسات انجمن کتابخانه های شهرستان، حضور و مشارکت همه اعضای انجمن در جلسات و همکاری سایر نهادها و دستگاه های اجرایی شهرستان با اداره کتابخانه ها تاکید کرد.
دیدار فرماندار و رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اشتهارد استان البرز با سرپرست اداره کتابخانه ها

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، ابوالفضل اینانلو در دیدار سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در دفتر فرماندار با تبریک انتصاب رییس جدید کتابخانه های شهرستان با تاکید بر اجرای جدی برنامه های کتابخوانی در اشتهارد  گفت: باید جلسات انجمن کتابخانه های شهرستان بطور منظم برگزار شود و تصمیمات این انجمن بعنوان شورای راهبردی موضوع مطالعه و کتابخوانی در شهرستان توسط دبیرخانه دنبال و از اندیشه نخبگان و اهالی فرهنگ و دانش به نحو مطلوب  در این انجمن بهره برداری لازم به عمل آید.

 رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اشتهارد در این دیدار با تاکید بر لزوم همکاری همه ادارات شهرستان برای ترویج کتابخوانی گفت: همه باید کمک کنند تا اوضاع مطالعه و کتابخوانی اشتهارد بهتر از این باشد. اداره کتابخانه های عمومی برنامه های خود را برای ارائه خدمات بهتر به مردم با سایر نهاد های همسو و همکار در شهرستان هماهنگ کند.

فرماندار اشتهارد تاکید کرد: مجموعه کتابخانه های شهرستان مورد حمایت اینجانب و مجموعه مسئولین شهرستان بوده و خواهد بود و از مدیران محترم کل در استان نیز میخواهم برای بهبود اوضاع زیرساخت های فرهنگی کتابخانه ای در اشتهارد مساعدت های بیشتری داشته باشند.

گفتنی است شهرستان اشتهارد دارای دو انجمن کتابخانه های عمومی در بخش رحماینه و شهر اشتهارد می باشد که هر کدام دارای اعضای حقیق و حقوقی می باشند که وظیفه نظارت ، هدایت و راهبری موضوع مطالعه و کتابخانه های عمومی و هدایت انجمن را بر عهده دارند و فرماندار ریاست این انجمن در شهرستان را بر عهده دارد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب