کد خبر: 30275
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 09 شهریور 1396 - 20:45
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

برگزاری مسابقه کتابخوانی «گلبرگ زندگی» در اشتهارد

منبع : لیزنا
همزمان با هفته دولت مسابقه کتابخوانی با عنوان «گلبرگ زندگی» در کتابخانه های عمومی اشتهارد برگزار می شود.
برگزاری مسابقه کتابخوانی «گلبرگ زندگی» در اشتهارد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی البرز، مسابقه کتابخوانی از کتاب «گلبرگ زندگی» نوشته حجت الاسلام دهنوی همزمان با هفته دولت و با همکاری دفتر امامجمعه، اداره اوقاف و امور خیریه و شهرداری اشتهارد در کتابخانه های عمومی این شهر برگزار می شود.

داود اسدی، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشتهارد با اعلام این خبر گفت: این مسابقه به منظور آشنایی نسل جوان با سبک زندگی و شیوه های صحیح ازدواج، همسرگزینی و آداب زندگی مشترک برگزار می شود. یکی از عمده مشکلات جوانان در ابتدای زندگی و یا حتی قبل از ازدواج، عدم شناخت کافی آداب و شیوه های زندگی مشترک و نیز عدم آشنایی به همسرگزینی مناسب است؛ این ناآگاهی عموماً به بروز مشکلاتی همچون طلاق خواهد شد؛ کتابخانه های عمومی اشتهارد با همکاری دفتر امامجمعه محترم و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان و شهرداری اشتهارد با هدف ایجاد این شناخت، به برگزاری مسابقه کتابخوانی «گلبرگ زندگی» اقدام کرده است.

وی در ادامه گفت: کتاب «گلبرگ زندگی» نوشته حجت الاسلام والمسلمین حسین دهنوی، کارشناس برنامه تلویزیونی گلبرگ است؛ این اثر بهنوعی حاصل این برنامه تلویزیونی است که پس از ۶ ماه کارشناسی مسائل مربوط به ازدواج منتشر شد. کتاب بر مبنای پرسش و پاسخ نگاشته شده و مؤلف محترم با استفاده از رایحه خوش آیات شریف قرآن و روایات دینی، از مسائل روانشناختی، جامعهشناختی و حتی روانپزشکی نیز غفلت نکرده است. بنابراین می توان گفت در حال حاضر «گلبرگ زندگی» از جامع ترین و کاربردی ترین منابع درزمینه مسائل مربوط به ازدواج است.

اسدی گفت: علاقه مندان میتوانند فایل اصلی کتاب و فایل سؤالات مسابقه کتابخوانی را از سایت اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز به نشانی و نیز از سایت دفتر امام جمعه محترم شهرستان اشتهارد دانلود و با ارسال پیامک به شماره ۱۰۰۰۷۹۰ در این مسابقه شرکت کنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو