کد خبر: 30396
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 15 شهریور 1396 - 09:33
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

کتابخانه‌های عمومی سجادیه و شهید مهدی نیلفروش زاده خمینی‌شهر افتتاح شدند

منبع : لیزنا
کتابخانه‌های عمومی سجادیه و شهید مهدی نیلفروش‌زاده شهرستان خمینی شهر استان اصفحان در روز پایانی هفته دولت، با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان افتتاح و به بهره‌برداری رسیدند.
کتابخانه‌های عمومی سجادیه و شهید مهدی نیلفروش زاده خمینی‌شهر افتتاح شدند

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی اصفهان، کتابخانه‌های عمومی سجادیه و شهید مهدی نیلفروش‌زاده شهرستان خمینی‌شهر با حضور محمدعلی طرفه معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری اصفهان، ماشاءالله کاظمی مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان، مجتبی راعی سرپرست فرمانداری، سید محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی، امیر هلاکویی سرپرست کتابخانه‌های عمومی اصفهان و جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

امیر هلاکویی در مراسم افتتاح این کتابخانه‌ها بیان کرد: کتابخانه عمومی سجادیه به کمک هیأت امنای مسجد سجادیه کوی آزادگان، مردم محله و همچنین مشارکت‌های دولتی در زیربنایی ۵۰۰ متر مربعی با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان ساخته شده و تجهیزات کتابخانه‌ای، سرمایشی و گرمایشیِ آن با اعتبار۴۰ میلیون تومانی به همراه نیروی انسانی مورد نیاز، توسط اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خمینی‌شهر تأمین شده است.

سرپرست کتابخانه‌های عمومی اصفهان در ادامه افزود: با توجه به اینکه در منطقه پاسداران و کوی آزادگان کتابخانه‌ای نبود، کتابخانه عمومی سجادیه بر اساس خواست مردم و نیاز منطقه مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی با اشاره به افتتاح کتابخانه عمومی شهید نیلفروش‌زاده در محله جوی‌آباد خمینی‌شهر خاطرنشان کرد: زمین این کتابخانه توسط خانواده شهید مهدی نیلفروش‌زاده اهداء و توسط شهرداری احداث شده که این حرکت خداپسندانه و فرهنگی با توجه به نیاز این منطقه از خمینی‌شهر جای تشکر و تقدیر دارد.

هلاکویی با اشاره به واقع شدن کتابخانه در طبقه دوم مجتمع فرهنگی شهید نیلفروش‌زاده، افزود: زیربنای این کتابخانه ۳۶۰ متر مربع است و با اعتباری حدود ۳۰ میلیون تومان توسط اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خمینی‌شهر تجهیز شده است.

 

گفتنی است با افتتاح این ۲ باب کتابخانه، تعداد کتابخانه‌های عمومی شهرستان خمینی‌شهر در مجموع به ۳۲ کتابخانه نهادی و مشارکتی می‌رسید. در حال حاضر ۲۲ هزار نفر عضو کتابخانه‌های این شهرستان هستند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو