کد خبر: 30474
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 22 شهریور 1396 - 09:48
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

برگزاری نشست کتاب‌خوان در کتابخانه شهدای روستای خیرآباد اراک

منبع : لیزنا
 با هدف ترویج کتابخوانی و با حضور کودکان و نوجوانان روستای خیرآباد اراک، نشست کتاب‌خوان در کتابخانه عمومی شهدای خیرآباد برگزار شد.
برگزاری نشست کتاب‌خوان در کتابخانه شهدای روستای خیرآباد اراک

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی مرکزی، نشست کتاب‌خوان کتابخانه عمومی شهدای خیرآباد با حضور کودکان و نوجوانان روستای خیرآباد شهرستان اراک برگزار شد.

در این نشست کتاب‌های «امیرحسین و چراغ جادو» نوشته ابراهیم حسن بیگی، توسط زهرا ربیعی؛ «گردان قارچی‌ها» نوشته داوود امیریان، توسط فاطمه سلطان محمدی؛ «بازگشت هرداد» نوشته فریبا کلهر، توسط مائده علی محمدی؛ «آن‌طرف خیابان» نوشته جعفر مدرس صادقی، توسط هانیه خیرآبادی؛ «قصه ما همین بود» نوشته محمد میرکیانی، توسط سارا رحیمی مقدم و «توماس ادیسون» نوشته تی اس لی، توسط هانیه درشتی معرفی و با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

 

گفتنی است، سلسله نشست‌های کتاب‌خوان با هدف بهره‌مندی از کتاب برگزار می‌شود و طی این جلسات علاقه‌مندان، تجربه خود را از خواندن کتاب با حاضرین به اشتراک می‌گذارند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر فرهنگی
رویدادهای پیش رو