کد خبر: 30983
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 19 مهر 1396 - 15:10
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

کتابدار اردکانی به مرحله منطقه‌ای بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی راه یافت

منبع : لیزنا
 کتابدار کتابخانه حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان اردکان به مرحله منطقه‌ای بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان راه یافت.
کتابدار اردکانی به مرحله منطقه‌ای بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی راه یافت

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، مرحله استانی بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ۱۵ تا ۱۷ مهرماه در مجتمع فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یزد برگزار شد. با پایان این مرحله و پس از داوری قصه‌های ارائه‌شده، محترم جره‌ئی، کتابدار کتابخانه عمومی حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان اردکان با ارائه قصه «گوساله لجباز» به مرحله منطقه‌ای جشنواره قصه‌گویی کانون راه یافت.

در مرحله استانی این جشنواره ۷۳ شرکت‌کننده در بخش‌های مربیان کانون، آزاد، اعضای فراگیر، نوجوانان، رضوی و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها حضور داشتند که یاسمن پاگردکار، محترم جره‌ئی و حمیده حایری، کتابداران شهرستان‌های یزد، اردکان و مهریز از شرکت‌کنندگان بخش آزاد جشنواره بودند.

مرحله منطقه‌ای جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون، اواخر آذرماه سال جاری برگزار می‌شود که استان یزد میزبان منطقه ۵ خواهد بود و قصه‌گویانی از استان‌های یزد، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و کرمان در این مرحله به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

گفتنی است، دوره آموزش قصه‌گویی ویژه کتابداران بخش کودک کتابخانه‌های استان یزد تاکنون دو نوبت، در سال‌های ۹۵ و ۹۶ توسط  اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شده است.

 

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب