کد خبر: 30991
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 20 مهر 1396 - 18:15
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

کتابخانه‌های عمومی فارس به جدیدترین کتاب‌های کمک آموزشی مجهز شدند

منبع : لیزنا
سرپرست کتابخانه‌های عمومی فارس از تجهیز کتابخانه‌های عمومی این استان به بیش از ۱۵۰۰ نسخه کتاب کمک آموزشی چاپ جدید در مقاطع تحصیلی مختلف، توسط بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی خبر داد.
کتابخانه‌های عمومی فارس به جدیدترین کتاب‌های کمک آموزشی مجهز شدند

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس، روح‌الله منوچهری سرپرست کتابخانه‌های عمومی فارس ضمن اعلام این خبر، با تصریح اینکه این اقدام در قالب طرح اهدای کتاب به ۱۴۸ کتابخانه‌های عمومی این استان صورت گرفته، خاطرنشان کرد: کتاب‌های اهداء شده مربوط به تمامی مقاطع و رشته‌های تحصیلی مختلف است که می‌تواند نقش بسزایی در جذب دانش‌آموزان به کتابخانه‌های عمومی استان داشته باشد.

منوچهری با اشاره به اهمیت کتاب‌های کمک آموزشی در رشد و پیشرفت دانش‌آموزان گفت: با توجه به دشواری‌های خرید کتاب‌های کمک آموزشی و کنکوری برای اقشار کم‌درآمد جامعه و لزوم تجهیز و به روزرسانی کتابخانه‌های عمومی به کتاب‌های آموزشی و کمک درسی، با مساعدت و همکاری بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی این اقدام بسیار مفید و قابل اهمیت صورت گرفته است.

سرپرست کتابخانه‌های عمومی فارس در پایان با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های مجموعه کتابخانه‌های عمومی در سال تجهیز منابع کتابخانه‌های عمومی است، خاطرنشان کرد: با توجه به نیاز کتابخانه‌های عمومی به تجهیز منابع، طرح‌ها و اقدامات گوناگونی برای خرید و توزیع منابع تمامی بخش ‌در کتابخانه‌های عمومی فارس در دست پیگیری است.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب