کد خبر: 30992
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 20 مهر 1396 - 18:16
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی توسط کتابداران آبدانان ایلام

منبع : لیزنا
 به مناسبت روز جهانی کودک برنامه‌های متنوع فرهنگی به همت کتابداران کتابخانه امیرکبیر آبدانان و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان برگزار شد.
برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی توسط کتابداران آبدانان ایلام

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی ایلام، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبدانان، از برگزاری نمایشگاه‌های کتاب، کاردستی و نقاشی در کتابخانه عمومی امیرکبیر و اهدای کتاب به مناسبت روز جهانی کودک در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان خبر داد.

وی اضافه کرد: برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و ادبی از قبیل عضویت رایگان کودکان در کتابخانه، نمایش فیلم، برپایی ایستگاه نقاشی و اهدای کتاب به کودکان با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در محل پارک شهر، با حضور اعضای فعال کودک و نوجوان کتابخانه عمومی امیرکبیر و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از دیگر فعالیت‌های انجام‌شده به مناسبت روز جهانی کودک بود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب