کد خبر: 32509
تاریخ انتشار: شنبه, 16 دی 1396 - 14:09
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

طی حکمی از سوی معاون امور اداری نهاد کتابخانه‌های عمومی 

کاظم قاسمی به عنوان معاون امور کتابخانه های اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز منصوب شد

منبع : لیزنا
 آیین معارفه کاظم قاسمی با حضور مدیرکل کتابخانه های استان، معاون اداری مالی، کارشناسان و کارکنان ستاد اداره کل برگزار شد.
کاظم قاسمی به عنوان معاون امور کتابخانه های اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز منصوب شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، عصر روز گذشته 13 دی ماه، آیین معارفه معاون امور کتابخانه ها و همکاری های اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز با حضور حجت الاسلام شمس الله فلاح مدیرکل کتابخانه ها، علی معدنی پور معاون اداری مالی، کارشناسان و کارکنان ستادی اداره کل برگزار شد.

 فلاح ضمن تشکر از زحمات تمامی پرسنل کتابخانه های عمومی استان گفت: امروز اگر از استان البرز در زمینه کتاب‌خوانی جز ده استان برتر در سطح کشور نام می برند، همه به خاطر تلاش تمامی کتابداران، کارکنان و کارمندان در سراسر استان است و من قدردان زحمات شما هستم

مدیر کل در ادامه افزود: با توجه به تایید کمیته انتصاب مدیران نهاد انتخاب شد؛ و به موجب حکمی که از سوی اسماعیل شفاعی معاون محترم امور مالی و ادرای نهاد کتابخانه های عمومی کشور صادر شده است، به عنوان معاون امور کتابخانه ها و همکاری های اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز منصوب گردید.

حجت الاسلام فلاح ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای تمامی همکاران گفت: انشاالله آقای قاسمی با اتکال به خداوند متعال  و با همدلی و همیاری تمامی همکاران بتوانند اقدامات و خدمات مفیدی برای پیشبرد اهداف نهاد کتابخانه های عمومی کشور  انجام دهند.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: