کد خبر: 32560
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 20 دی 1396 - 09:26
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

تعدادی از کتابداران قزوین بخشی از حقوق خود را به زلزله زدگان استان کرمانشاه اختصاص دادند

منبع : لیزنا
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: تعدادی از همکاران این اداره کل در راستای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه، بخشی از حقوق خود را جهت کمک به این مناطق اختصاص دادند.
تعدادی از کتابداران قزوین بخشی از حقوق خود را به زلزله زدگان استان کرمانشاه اختصاص دادند

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، رویا  اسماعیلی اظهار داشت: تعدادی از کتابداران استان قزوین بخشی از حقوق خود را با هدف کمک به ساخت ۲۵۰ واحد ساختمانی برای مردم زلزله زده کرمانشاه در دو روستای بابااسکندر و قره بلاغ اعظم اختصاص دادند.

وی افزود همچنین تعدادی از کتابخانه های عمومی استان اقدام به جمع آوری اسباب بازی برای کودکان زلزله زده کردند، که این اقدام نیز با استقبال خوبی از جانب اعضا و مخاطبان رو به رو شد و هدایای تحویل داده شده جمع آوری و ارسال می شود.

 

اسماعیلی اظهار داشت: استان قزوین همگام با سایر استان های کشور، در راستای رفع مسایل و مشکلات زلزله زدگان و مردم محترم استان کرمانشاه گام های موثر ی برداشته که امید است با عنایت خداوند هرچه زودتر هم وطنان استان زلزله زده در آرامش زندگی را از سربگیرند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: