کد خبر: 32565
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 20 دی 1396 - 09:37
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی گرمسار سمنان برگزار شد

منبع : لیزنا
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی گرمسار در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان بر اهمیت و اثرگذاری فعالیت‌های انجمن در ترویج فرهنگ مطالعه تأکید کرد.
جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی گرمسار سمنان برگزار شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی سمنان، جلسه انجمن  کتابخانه‌های عمومی  شهرستان گرمسار برگزار شد

حسن پورمحمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار در این جلسه بر اهمیت و اثرگذاری فعالیت‌های انجمن در ترویج فرهنگ مطالعه تأکید کرد. وی با تقدیر از کمک‌های خیرین شهرستان،‌ انجام اقداماتی اساسی در حوزه ترویج کتابخوانی را منوط به حمایت آنان دانست

نورمحمدی با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره اهدای کتاب در استان سمنان گفت: این طرح با استقبال عموم روبه‌رو شد و طی آن مردم و مسئولان برای تقویت و غنی‌سازی منابع کتابخانه‌های عمومی ،کتاب‌های مازاد خود را اهدا کردند.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار خواستار همکاری اعضای انجمن برای تهیه فهرست کتاب‌های موردنیاز و تقویت منابع  کتابخانه‌های عمومی این شهرستان شد.

 

در ادامه اسماعیل عرب معصومی، رئیس هیأت‌مدیره انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار با اشاره به برنامه‌های متنوع انجمن برای ترویج کتابخوانی، گفت: توسعه کتاب و کتابخوانی دغدغه فرهنگی  است و شایسته است تمامی دستگاه‌های اجرایی در این زمینه تلاش کنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: