کد خبر: 32625
تاریخ انتشار: شنبه, 23 دی 1396 - 16:44
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

طرح ابتکاری «گنجینه‌های ناب خواندن» برای کودکان بیجنوندی در استان ایلام

منبع : لیزنا
طرح ابتکاری «گنجینه‌های ناب خواندن» برای جمع‌آوری جمله‌های زیبای اعضا با موضوع کتاب‌های خوانده‌شده در کتابخانه عمومی روستایی شهدای زیرتنگ بیجنوند اجرا شد.
طرح ابتکاری «گنجینه‌های ناب خواندن» برای کودکان بیجنوندی در استان ایلام

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی ایلام، طاهره رستمی، مسئول کتابخانه عمومی روستایی شهدای زیرتنگ بیجنوند از توابع شهرستان چرداول از برگزاری طرح «گنجینه‌های ناب خواندن» در این کتابخانه خبر داد.

رستمی گفت: به‌منظور ایجاد رغبت و انگیزه بیشتر در کودکان و نوجوانان به مطالعه، طرح «گنجینه‌های ناب خواندن» برای جمع‌آوری جمله‌های زیبای اعضا با موضوع کتاب‌های خوانده‌شده در کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند شهرستان چرداول اجرا شد.

وی افزود: در این طرح اعضاء کتابخانه و دانش آموزان بهترین جمله‌های کتاب‌های مطالعه شده در یک ماه اخیر را انتخاب کرده و درون قلک می‌اندازند و در پایان هر ماه به خالقان بهترین جمله‌ها جوایزی اهدا می‌شود.

مسئول کتابخانه عمومی روستایی شهدای زیرتنگ بیجنوند هدف از اجرای این طرح ابتکاری را ایجاد رغبت و انگیزه بیشتر در کودکان و نوجوانان برای کتابخوانی عنوان کرد و گفت: این طرح از روزهای ابتدایی اجرا با استقبال خوبی از سوی اعضا مواجه شده است.

 

وی افزود: رقابت و میل به دیده شدن از عوامل گرایش کودکان به حضور در این طرح است و اجرای طرح «گنجینه‌های ناب خواندن» باعث می‌شود دانش آموزان با درک لذت مطالعه آن را ادامه دهند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: