کد خبر: 32628
تاریخ انتشار: شنبه, 23 دی 1396 - 16:50
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

دیدار مدیرکل ارشاد اصفهان با سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان

منبع : لیزنا
 حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدعلی انصاری؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان با امیر هلاکویی، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار مدیرکل  ارشاد اصفهان با سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی اصفهان، حجت‌الاسلام‌ محمدعلی انصاری در این دیدار با تأکید بر حفظ همدلی و همکاری بین این دو مجموعه گفت: کتابخانه‌های عمومی و ادارات ارشاد اسلامی از یک خانواده هستند و بخش مهمی از نتایج حوزه فرهنگ در کتابخانه‌های عمومی منعکس می‌شود.

وی بازخورد اجرای برنامه‌های مشترک در سطح جامعه را مثبت ارزیابی کرد و ضمن اعلام آمادگی کامل در این خصوص افزود: برنامه‌ریزی به‌منظور برگزاری برنامه‌های مشترک در زمینه‌های کاری مرتبط و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، امری ضروری است.

در ادامه امیر هلاکویی سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی اصفهان با اشاره به فعالیت ۱۸۰ باب کتابخانه نهادی در این استان گفت: همه ظرفیت کتابخانه‌های عمومی در اختیار حوزه فرهنگ است و تعامل و همکاری با سایر دستگاه‌ها و مراکز، همواره از مهم‌ترین رویکردهای اداره کل کتابخانه‌های عمومی است.

در پایان این دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن بازدید از کتابخانه ابن مسکویه از تلاش ارزشمند کتابداران در جهت توسعه مطالعه تقدیر کرد.

 

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: