کد خبر: 33215
تاریخ انتشار: سه شنبه, 24 بهمن 1396 - 09:19
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

استقبال پرشور مردم انقلابی همدان از غرفه اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان

منبع : لیزنا
مردم انقلابی همدان با مشارکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور در غرفه اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان صحنه‌های زیبایی از پیوند فرهنگ و انقلاب را رقم زدند.
استقبال پرشور مردم انقلابی همدان از غرفه اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی همدان، اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی همدان به منظور گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و همراهی با مردم در روز ۲۲ بهمن، اقدام به برپایی غرفه فرهنگی در مسیر راهپیمایی همدان کرد.

پس از آماده سازی غرفه اداره کل جهت حضور پرشور مردم، این غرفه از ساعات اولیه صبح با استقبال بی نظیر مردم همراه شد و کتابداران و کارکنان با ارائه بروشور و کارت عضویت رایگان از بازدیدکنندگان استقبال کردند.

همچنین جمعی از کتابداران و کارکنان اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان با شرکت در راهپیمایی تماشایی یوم الله ۲۲ بهمن، دوشادوش مردم انقلابی استان با سردادن شعارهای انقلابی، با آرمان‌های انقلاب و امام خمینی(ره) تجدید پیمان کردند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
رویدادهای پیش رو