کد خبر: 33216
تاریخ انتشار: سه شنبه, 24 بهمن 1396 - 09:20
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

استقبال پرشور مردم از غرفه اداره کل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

منبع : لیزنا
ساحل نشینان خلیج فارس با حضور در غرفه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان در روز سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، به عضویت رایگان کتابخانه‌های عمومی درآمدند.
استقبال پرشور مردم از غرفه اداره کل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، غرفه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان در مکان بلوار ساحلی و در مسیر راهپیمایی برپا شد و بازدید کنندگان از برنامه‌های این غرفه استقبال کردند.

در این برنامه بازدید کنندگان از غرفه، ضمن آشنایی با خدمات کتابخانه‌های عمومی، به صورت رایگان به عضویت کتابخانه‌های عمومی درآمدند.

گفتنی است محسن زینلی تختی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، معاونین و سایر کارکنان کتابخانه های عمومی استان هرمزگان با حضور گسترده در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب، دوشادوش سایر اقشار مردم با آرمانهای امام راحل و شهیدان انقلاب، پیمانی دوباره بستند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
رویدادهای پیش رو