کد خبر: 33217
تاریخ انتشار: سه شنبه, 24 بهمن 1396 - 09:22
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

نقاشی خیابانی با موضوع ۲۲ بهمن و دهه فجر در حاجی آباد هرمزگان

منبع : لیزنا
اداره کتابخانه های عمومی حاجی آباد در اقدامی جالب همزمان با مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن نقاشی خیابانی برای کودکان برگزار کرد.
نقاشی خیابانی با موضوع ۲۲ بهمن و دهه فجر در حاجی آباد هرمزگان

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان رئیس کتابخانه های عمومی حاجی اباد از برگزاری مسابقه نقاشی خیابانی در کنار مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد.

کریم بهزادی نیا گفت هر سال با شروع ماه بهمن برنامه های فرهنگی متنوع به مناسبت دهه فجر و روز بیست و دو بهمن در کتابخانه های عمومی حاجی آباد آغاز می شود و به همین مناسبت در راستای ترویج و تفهیم مفاهیم انقلاب در کودکان و نوجوانان اداره کتابخانه های عمومی اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی در کنار مراسم راهپیمایی کرد که مورد استقبال قرار گرفت.

وی افزود:دراین مسابقه که به همت و همکاری سمیه لشکری کتابدار کتابخانه سیدالشهدا(ع) برگزار شد شرکت کنندگان خلاقیت های ذهنی خود را با موضوع ۲۲ بهمن، ورود امام، فرار شاه و دیگر موضوعات دهه فجر به تصویر کشیدند و در پایان از ۵ نقاشی برتر با اهدای هدایی تقدیر به عمل آمد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
رویدادهای پیش رو