کد خبر: 33587
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 17 اسفند 1396 - 13:52
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان با شهردار اصفهان دیدار کرد

منبع : لیزنا
امیر هلاکویی؛ سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان با قدرت الله نوروزی؛ شهردار پیرامون مباحث مربوط به کتابخانه‌های عمومی دیدار و گفت و گو کرد.
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان با شهردار اصفهان دیدار کرد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، در دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان با شهردار اصفهان که در دفتر شهردار و با حضور معاونین هر دو مجموعه برگزار شد، قدرت‌الله نوروزی با اشاره به اهمیت رسالت کتابخانه‌ها در توسعه فرهنگ شهر و جامعه گفت: تعامل بین مجموعه شهرداری و نهاد کتابخانه‌های عمومی به افزایش بهره‌وری کتابخانه‌ها منجر خواهد شد.

وی با اشاره به مدیریت بیش از ۶۰ کتابخانه و سالن مطالعه توسط شهرداری اصفهان گفت: شهرداری به دنبال واگذاری امور در شهر به مردم است و در حوزه کتابخانه‌های عمومی نیز نیم درصد واریزی شهرداری بر اساس قانون واریز خواهد شد و در جلسات انجمن کتابخانه‌های عمومی شهر اصفهان تصمیم‌گیری می‌شود.

امیر هلاکویی با اشاره به آمادگی کامل اداره کل کتابخانه‌های عمومی در خصوص تشکیل اتاق فکر مشترک با کارشناسان حوزه فرهنگی شهرداری گفت: بهره‌مندی از همه ظرفیت‌ها به افزایش سرانه کتابخوانی، توسعه فرهنگی و انتفاع شهروندان از خدمات کتابخانه‌های عمومی می‌شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: