کد خبر: 33739
تاریخ انتشار: سه شنبه, 22 اسفند 1396 - 10:05
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

شرکت امام جمعه موقت زاهدان در کتابخانه گردی

منبع : لیزنا
حجت الاسلام رهدار امام جمعه موقت زاهدان با شرکت در طرح کتابخانه گردی ازجوانان و نوجوان و عموم مردم خواست تا ساعاتی از وقت خود را به کتابخانه گردی اختصاص دهند.
شرکت امام جمعه موقت زاهدان در کتابخانه گردی

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های سیستان  بلوچستان ؛حجت الاسلام احمد رهدار امام جمعه موقت زاهدان با حضور در کتابخانه عمومی آیت الله کفعمی خراسانی گفت: کتابخانه در بالندگی و پویایی یک شهر نقش کلیدی دارد .

وی با اشاره به نقش موثر کتابداران در معرفی منابع مفید به مخاطبین گفت:همت کتابداران این است که بهترین منابع و کتابها در اختیار مراجعین قرار گیرد .

 امام جمعه موقت زاهدان با اشاره به اجرای طرح کتابخانه گردی گفت: اجرای این طرح نباید مختص یک روز خاص باشد و مردم و مسئولین مخصوصا جوانان و نوجوانان باید برای حضور در کتابخانه برنامه ریزی مناسبی داشته باشند و ساعاتی از وقت خود را به کتابخانه گردی اختصاص دهند زیرا کتاب انسان را جوان می کند و واقعیت را در اختیار انسان قرار میدهد و رفیقی است که هرگز خیانت نخواهد کرد .

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب