کد خبر: 33740
تاریخ انتشار: سه شنبه, 22 اسفند 1396 - 10:08
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

شرکت مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستاندر کتابخانه گردی

منبع : لیزنا
 حجت الاسلام بزمانی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان با حضور در کتابخانه آیت الله کفعمی خراسانی گفت: هدف از اجرای طرح کتابخانه گردی اکرام و تکریم فکر و اندیشه و تجلیل از مقام شامخ کتابدار است.
شرکت مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستاندر کتابخانه گردی

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان؛ حجت الاسلام عیسی بزمانی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی سیستان وبلوچستان، که برای  مشارکت در طرح کتابخانه گردی در  کتابخانه عمومی آیت الله کفعمی خراسانی زاهدان حضور یافت در خصوص این طرح گفت: هدف از حضور مسئولین در طرح کتابخانه گردی تکریم فکر و اندیشه است.

 وی کتابداران را حافظ سنگر علم و اندیشه خواند و ادامه داد در حال حاضر فضای خوب و بانشاطی در کتابخانه های عمومی وجود دارد و این بخاطر حضور کتابداران فرهنگی و فرهیخته است.

 بزمانی با اشاره به وضعیت کتابخوانی در جامعه گفت: آمارهای موجود نشان می دهد در حال حاضر وضعیت مطالعه در جامعه مناسب نیست و برای ارتقای آن باید کتابخانه ها از لحاظ کمی و کیفی افزایش یابد.

 مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان با اشاره به وجود فضای مجازی خواستار بهره مندی از این ظرفیت در راستای تبلیغ و ترویج مطالعه در جامعه شد.

 وی افزود علاوه بر فضای مجازی باید در بخش های دینی و شبهات موجود در جامعه نیز منابع مناسبی در دسترس مخاطبین قرار گیرد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: