کد خبر: 33742
تاریخ انتشار: سه شنبه, 22 اسفند 1396 - 10:11
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

شرکت نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در کتابخانه گردی

منبع : لیزنا
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان: کتاب به انسان دانایی و علم می آموزد و این کتاب است که به انسان اخلاق، معنویت، تکامل علمی می بخشد.
شرکت نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در کتابخانه گردی

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ آیت الله موسوی جزایری نمایده ولی فقیه در استان  و امام جمعه اهواز از کتابخانه مرکزی به همراه علماء و اساتید حوزه علمیه بازدید کرد.

در بازدید آیت الله موسوی جزایری از کتابخانه مرکزی استان خوزستان گفت: خدا را شکرگذاریم که موفق به بازدید از کتابخانه مرکزی خوزستان شدیم و تشکر می کنم از کادر کتابخانه ها که انصافا برای دانایی مردم زحمت می کشند.

وی با اشاره به احادیث و روایات از معصومین ادامه داد: امیرالمومنین حضرت علی (ع) فرموده اند: کتاب ها بوستان های دانشمندان اند. از این رو انسان برای تفریح به دامان طبیعت وارد می شود ولی بوستان دانشمندان کتابخوانی و کتابخانه ها هستند. به همین دلیل توصیه می کنم همه عزیزان برای تجدید روحیه در محل کتابخانه های عمومی حضور پیدا کنند .

امام جمعه شهرستان اهواز در خصوص طرح کتابخانه گردی ابراز کرد: گردش در کتابخانه روحیه انسان شاد و با طراوت  می کند و منشاء برکاتی زیادی است؛ کتاب به انسان دانایی و علم می آموزد و این کتاب است که به انسان اخلاق، معنویت، تکامل علمی می بخشد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب