کد خبر: 33967
تاریخ انتشار: دوشنبه, 27 فروردين 1397 - 08:49
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

جمع خوانی کتاب «شما که غریبه نیستید» در اسلامشهر استان تهران

منبع : لیزنا
  نشست معرفی و جمع خوانی کتاب « شما که غریبه نیستید» در کتابخانه امیرالمومنین (ع) اسلامشهر برگزار شد.
جمع خوانی کتاب «شما که غریبه نیستید» در اسلامشهر استان تهران

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسلامشهر؛ به همت علی عاشوری مسئول کتابخانه امیرالمومنین علی (ع)، با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی کتاب «شما که غریبه نیستید» نوشته: هوشنگ مرادی کرمانی  از سری کتاب های طرح کتاب خوان ماه فروردین معرفی و توسط اعضای کتابخانه جمع خوانی شد.

عاشوری در معرفی کتاب گفت: این کتاب در قالب خاطراتِ واقعی و با رعایت ترتیب زمان وقوعِ هر ماجرا به رشتة تحریر در آمده است و رویدادهای تأثربرانگیز بسیاری را از زندگی این نویسنده نام‌آشنا روایت می‌کند.

آشنایی با زندگی سخت و مقاومت عجیب‌ و دور از انتظار شخصیت هوشنگ در شما که غریبه نیستید؛ هوشنگ سال‌های کودکی را به‌عنوان انسانی بزرگوار و ارزشمند در چشم مخاطب تصویر می‌کند؛ شخصیتی که وقتی امروز به چهره آرام و مهربان آن می‌نگریم، نشانه‌های صبوری و استقامت او را در نگاه و لبخندش می‌یابیم و به این می‌اندیشیم که شاید ریشه دواندن در آن روزهای سخت است که به ساخته شدن این انسان موفق و تأثیرگذار انجامیده است. بی‌شک علاقه‌مندی بی‌حدوحصر هوشنگِ آن سال‌ها به کتاب و کتابخوانی در توفیق امروز او مؤثر بوده است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
رویدادهای پیش رو