کد خبر: 34004
تاریخ انتشار: سه شنبه, 28 فروردين 1397 - 09:59
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

دیدار امام جمعه بخش زارچ یزد با رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان

منبع : لیزنا
امام جمعه بخش زارچ از توابع شهرستان یزد، چهارشنبه ۲۲ فروردین در دیدار با بخشدار این بخش و رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گفت: ارتباط با کتاب و کتابخانه، بهترین راه رسیدن به ارزش‌های والای علمی و فرهنگی است.
دیدار امام جمعه بخش زارچ یزد با رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی، در این دیدار بر لزوم ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه و به ویژه در میان نسل جوان تأکید کرد و بیان داشت: امروز کتاب و کتابخوانی از مباحث مهم فرهنگی کشور محسوب می‌شود و جایگاه کتاب در ارتقای فرهنگی جامعه بی‌بدیل و ویژه است که این امر، وظیفه متولیان فرهنگی کشور را افزون می‌کند.

امام جمعه زارچ با اشاره به اهمیت مطالعه، علم و دانش‌اندوزی در اسلام، گفت: ارتباط با کتاب و کتابخانه، بهترین راه رسیدن به ارزش‌های والای علمی و فرهنگی است و امیدواریم با حمایت مسئولان استان و شهرستان، بستر مناسبی برای فعالیت‌های فرهنگی مخصوصاً در حوزه کتاب و کتابخوانی ایجاد شود.

محسن رفیعی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان یزد نیز در ابتدای این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه کتابخانه‌های عمومی زارچ، مسائل و مشکلات کتابخانه‌های این بخش را یادآور شد و از حجت‌الاسلام حسینی برای شرکت در جلسات انجمن کتابخانه‌های عمومی زارچ دعوت کرد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
رویدادهای پیش رو