کد خبر: 34005
تاریخ انتشار: سه شنبه, 28 فروردين 1397 - 10:01
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام با خانواده شهید«مراد ویسی»

منبع : لیزنا
جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام همراه با کارکنان بنیادشهید و امورایثارگران استان و کارشناسان ستادی به مناسبت عیدمبعث با خانواده شهید «مراد ویسی» دیدار کردند.
دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام با خانواده شهید«مراد ویسی»

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، امروز ۲۲فروردین ماه جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به همراهی کارکنان بنیادشهید و امورایثارگران استان و کارشناسان ستادی و به مناسبت فرارسیدن عیدمبعث با خانواده شهید «مراد ویسی» دیدار کردند.

مرادجلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در دیدار با خانواده شهید ویسی گفت: یاد و خاطره شهدا در همه حال باید زنده بماند و این شهدا ی گرانقدر بودند که  در روزهای سخت، از کشور، انقلاب و دین و آیین خود دفاع کردند.

وی افزود: امیدواریم توفیق خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران را نه به معنای مادی بلکه به معنی قدرشناسی، داشته باشیم.

در پایان این دیدار لوح تقدیر به همراه کارت هدیه به مادربزرگوار شهید ویسی تقدیم گردید. گفتنی است شهید گرانقدر مرادویسی عضو ارتش لشکر ۲۱حمزه که ۳آبان ۶۸ در پاسگاه گنجوان در حین تعقیب دشمن بعثی به درجه رفیع شهادت نائل گردید. یاد و خاطره این شهید عزیز همیشه جاودان باد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: