کد خبر: 34007
تاریخ انتشار: سه شنبه, 28 فروردين 1397 - 10:04
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اولین جلسه هم‌اندیشی کتابداران شهرستان کرج استان البرز در سال ۹۷ برگزار شد

منبع : لیزنا
نشست هم‌اندیشی مسئولان کتابخانه‌ها شهرستان کرج با تشریح برنامه های سال ۹۷ در حوزه امور کتابخانه ها برگزار شد.
اولین جلسه هم‌اندیشی کتابداران شهرستان کرج استان البرز در سال ۹۷ برگزار شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، با حضور کاظم قاسمی معاون امور کتابخانه ها و همکاری ها اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز؛ اولین  جلسه هم‌اندیشی کتابداران شهرستان کرج  در سال ۹۷ برگزار شد.

قاسمی ضمن تبریک سال نو و اعیاد مبارک ماه رجب و شعبان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده برای سال۹۷، طرح های اجرایی در حوزه امور کتابخانه ها، فرهنگی و کودک به زودی به تمامی کتابخانه های استان ارسال خواهد شد.

وی با اشاره به پویا بودن این برنامه ریزی، اظهار داشت: این طرح های اجرایی بر اساس تجربیات موفق همکاران در کتابخانه های عمومی تدوین شده است و  تمامی همکاران در واحدهای ستادی و کتابخانه های عمومی  می توانند برنامه های قابل اجرا پیشنهادی خود را به ادارات شهرستانی و اداره کل ارسال نمایند.

در پایان این نشست، رویا عظیمی، مسئول کتابخانه عمومی فجر ماهدشت  شهرستان کرج، تجربه خواندن کتاب «همه چیز با خدا ممکن است» اثر مجتبی حورایی از انتشارات دکلمه گران، با موضوع روان شناسی را با حاضرین به اشتراک گذاشت.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: