کد خبر: 34524
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 26 ارديبهشت 1397 - 13:55
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

چهارمین کتابخانه عمومی مراغه در آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید

منبع : لیزنا
 کتابخانه عمومی شهید عطایی به عنوان چهارمین کتابخانه عمومی مراغه با حضور حمید شکری فرماندار شهرستان مراغه، محمدرضا احمدی شهردار مراغه و شهرام خدایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی افتتاح و به بهره برداری رسید.
چهارمین کتابخانه عمومی مراغه در آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح این طرح گفت: با بهره برداری از این کتابخانه تعداد کتابخانه‌های استان به ۱۱۲ باب افزایش یافت.

شهرام خدایی بابیان اینکه تا پایان امسال نیز ۲ کتابخانه در شهر های هریس و جلفا تکمیل شده و به بهره برداری خواهد رسید اولویت اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی را افزایش، توسعه، بازسازی و مرمت کتابخانه‌ها دانست.

به گفته وی امسال با اعتبار ۲ میلیارد تومان ۵ کتابخانه عمومی فرسوده در شهر های تبریز، چاراویماق و سردرود بازسازی شده و به بهره برداری می رسد.

گفتنی است زمین ۲۸۰ متر مربعی این کتابخانه را خانواده شهید عطایی اهدا کرده  و این طرح با هزینه ۱ میلیارد تومان احداث و تجهیز شده است. در شهرستان ۲۶۰ هزار نفری مراغه چهار کتابخانه عمومی فعال است.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: