کد خبر: 34534
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 26 ارديبهشت 1397 - 14:07
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

جلسه کارگروه بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی لالی و اندیکا در خوزستان برگزار شد

منبع : لیزنا
 کارگروه بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های لالی و اندیکا با هدف رفع مشکلات کتابخانه‌های عمومی در این شهرستان‌ها برگزار شد.
جلسه کارگروه بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی لالی و اندیکا در خوزستان برگزار شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، جلسه کارگروه بررسی وضعیت و رفع مشکلات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های لالی و اندیکا با حضور مسئولین و کارشناسان ستادی و رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان‌ها برگزار شد.

در ابتدای این نشست منصور کوهی رستمی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان با تشریح سیاست‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در اجرای فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی گفت: یکی از مطالبات دبیرکل از کتابداران، اجرای برنامه‌های فرهنگی با محوریت کتاب است و ضرورت دارد ادارات شهرستان نسبت به برنامه‌ریزی و تدوین برنامه‌های مرتبط با این خواسته تلاش کنند.

رستمی با بررسی مشکلات شهرستان‌های لالی و اندیکا اضافه کرد: هدف از برگزاری این جلسات پیگیری و حل مشکلات زیرساختی کتابخانه‌های عمومی است؛ این اقدامات به اجرای برنامه‌های فرهنگی با محوریت کتاب می‌انجامد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان ادامه داد: با توجه به حلول ماه مبارک رمضان و ورود به این ماه معنوی برنامه‌ریزی لازم از طریق شورای امربه‌معروف و نهی از منکر به شهرستان‌ها ابلاغ و برنامه‌های کتاب‌خوانی و فرهنگی متناسب با این ماه اجرا می‌شود.

رنگ‌آمیزی نمازخانه حکیم طوس، رفع مشکلات ساختمانی و قراردادی کتابخانه‌های اندیکا، رفع مشکلات سرمایشی و ... برخی از مصوبات این جلسه بود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
رویدادهای پیش رو