کد خبر: 34543
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 27 ارديبهشت 1397 - 14:35
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

بیش از ۱۴۰۰ نفر در مسابقه کتابخوانی «امر به معروف و نهی» سمنان از شرکت کردند

منبع : لیزنا
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان از شرکت یک هزارو ۴۳۱نفر از استان سمنان در مسابقه کتابخوانی« امر به معروف و نهی از منکر» خبر داد.
بیش از ۱۴۰۰ نفر در مسابقه کتابخوانی «امر به معروف و نهی» سمنان از شرکت کردند

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان؛نورعلی غلامحسین نیا سماکوش در گفتگویی ضمن بیان اینکه در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر این  اداره کل  اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان «امر به معروف و نهی از منکر » از کتابی با همین عنوان، نوشته حجت الاسلام محسن قرائتی کرده است گفت: برگزاری مسابقات کتابخوانی در ترویج فرهنگ مطالعه بسیار تاثیر گذار است.

وی با اشاره به این که شرکت کنندگان  کتاب مورد نظر را مطالعه  و سپس به سوالات از قبل طراحی شده به صورت پیامکی پاسخ  دادند بیان داشت: اسامی  برندگان این مسابقه و همچنین کلید صحیح سوالات در قسمت منابع مسابقات کتابخوانی در سایت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان به آدرس semnanpl.ir قابل دسترسی است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
رویدادهای پیش رو