کد خبر: 34970
تاریخ انتشار: دوشنبه, 21 خرداد 1397 - 09:29
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

نشست کتاب‌خوان ویژه اصحاب رسانه در استان سمنان برگزار شد

منبع : لیزنا
نشست کتاب‌خوان ویژه اصحاب رسانه استان سمنان با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شد.
نشست کتاب‌خوان ویژه اصحاب رسانه در استان سمنان برگزار شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی سمنان، نشست کتاب‌خوان ویژه اصحاب رسانه استان سمنان با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سمنان در این نشست اظهار داشت: جشنواره کتابخوانی رضوی به لحاظ فرهنگی رخدادی مهم در استان محسوب می‌شود و شایسته است اصحاب رسانه برای تبلیغ و آگاهی مردم از این جشنواره‌ همکاری کنند.

در این نشست کتاب‌های «کاش تو را می‌دیدم» نوشته مژگان شیخی توسط علیرضا عربی (خبرنگار روزنامه پیام)، «مهر ولایت در آسمان ایران» نوشته آیت‌الله کریمی جهرمی توسط محمدتقی قدس (سرپرست روزنامه جمهوری اسلامی)، «ماه هشتم» نوشته مهدی غلامعلی توسط آذر پژمان (خبرنگار خبرگزاری تسنیم) و کتاب «به سپیدی یک رؤیا» نوشته فاطمه سلمانی توسط سید رضا عظیمی (سرپرست خبرگزاری رضوی) معرفی شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: