کد خبر: 35011
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 24 خرداد 1397 - 11:24
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

کتابخانه مهستان شهر جدید هشتگرد استان البرز میزبان نشست کتاب‌خوان شد

منبع : لیزنا
نشست کتاب‌خوان به همت کتابداران کتابخانه عمومی مهستان شهر جدید هشتگرد ساوجبلاغ برگزار شد.
کتابخانه مهستان شهر جدید هشتگرد استان البرز میزبان نشست کتاب‌خوان شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز، نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای با موضوع امام علی (ع) و امام حسن مجتبی (ع) ویژه ماه رمضان با حضور جمعی از اعضای کودک و نوجوان این کتابخانه برگزار شد.

در این نشست ۶ تن از دانش آموزان  به معرفی کتاب‌های خوانده‌شده خود پرداختند. کتاب‌های «چون مردی که از بازار می‌گذشت» اثر مژگان شیخی توسط هلن کوثری نژاد؛ «من همانم که بودم» اثر مژگان شیخی، توسط سارا عطابخش؛ «مجموعه قصه‌هایی از معصومین»، اثر مسلم ناصری، توسط مهر سا فلاح نژاد؛ «ناله مرغابی‌ها!» اثر مژگان شیخی، توسط طاها موسوی زاده؛ «نماز و عبادت امام حسن مجتبی (ع)» نوشته عباس عزیزی، توسط فاطمه یزدانی و «حضرت حسن بن مجتبی (ع)!»  اثر مهدی وحیدی صدر، توسط هستی اسلامی معرفی شد.

در پایان این نشست به‌رسم یادبود لوح تقدیر و هدایایی به معرفی کنندگان اهدا شد.

گفتنی است، سلسله نشست‌های کتاب‌خوان باهدف بهره‌مندی علاقه‌مندان کتابخوانی و تمامی اقشار جامعه از کتاب در کتابخانه‌ها و مدارس برگزار می‌شود. در این جلسات کتابداران، نویسندگان، شخصیت‌های فرهنگی عضو کتابخانه، اعضای کتابخانه‌های عمومی و سایر علاقه‌مندان به معرفی کتاب‌های خوانده‌شده خود می‌پردازند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: