کد خبر: 35551
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 20 تیر 1397 - 14:00
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

از «داراب رئیسی » شاعر، نویسنده، پژوهشگر بختیاری تجلیل می‌شود

منبع : لیزنا
آیین بزرگداشت «داراب رئیسی» شاعر، نویسنده و پژوهشگر بختیاری با حضور نوراله مرادی قائم مقام مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران پنجشنبه، 21 تیر ساعت 18 در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.
از «داراب رئیسی » شاعر، نویسنده، پژوهشگر بختیاری تجلیل می‌شود

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، اجرای برنامه های هنری، شعرخوانی، سخنرانی و برپایی آیین تجلیل داراب رئیسی شاعر، نویسنده و پژوهشگر بختیاری بخش هایی از این برنامه است.

داراب رئیسی متولد کوهرنگ در استان چهارمحال بختیاری است. وی شاعر برجسته وپژوهشگر و نویسنده بزرگ ایل بختیاری است که بیش از پنجاه سال در حوزه ی ادبیات بومی فعالیت داشته و بیش از ده جلد کتاب در عرصه شعر و ادب از او به چاپ رسیده است.

داراب رئیسی هم اکنون مقیم اصفهان است. وی از اعضا و موسسین انجمن ادبی داراب افسر بختیاری اصفهان و صاحب امتیاز و مدیر مسئول ماهنامه «کهرنگ» ویژه تاریخ و فرهنگ بختیاری است. مجموعه اشعار «گلبانگ بختیاری»، «دو بیتی های ایل بختیاری» و «خوننامه علیداد رستم بختیاری» از آثار وی است.

علاقه مندان برای حضور در این برنامه می توانند به فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان خیابان جلفا مراجعه کنند.

 تلفن گویای 20-22872818 داخلی 122 برای آگاهی بیشتر اعلام می شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: