کد خبر: 35555
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 20 تیر 1397 - 14:25
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

برگزاری نشست‌های قصه‌گویی کتابخانه عمومی شهید محمد علی پور لامرد در فارس

منبع : لیزنا
 جلسات قصه گویی هفتگی کتابخانه عمومی شهید محمد علی پور دهنو بخش چاهورز لامرد با محوریت کتاب های هشتمین جشنواره رضوی برگزار شد.
برگزاری نشست‌های قصه‌گویی کتابخانه عمومی شهید محمد علی پور لامرد در فارس

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، بیست و ششمین جلسه قصه گویی در بخش کودک کتابخانه شهید محمدعلی پور با موضوع رضوی برگزار شد. در این جلسه ابتدا کتابدار به معرفی کتاب های جشنواره رضوی از جمله «مهمان خراسان» نوشته سعید بیابانکی و  «مژده گل» نوشته محمود پوروهاب پرداخت و درباره نحوه شرکت کودکان در این مسابقه توضیحاتی ارائه داد. سپس از کتاب مژده گل داستان گنجشک و مار و به درخواست کودکان کتاب «تو یک جوجه هستی» نوشته مری آماتو قصه گویی شد.

بیست و هفتمین جلسه قصه گویی این کتابخانه نیز با حضور کودکان مشتاق در بخش کودک کتابخانه شهید محمدعلی پور در آخرین روز خردادماه ۹۷ برپا شد. در ابتدای این دیدار نیز کتابدار ضمن معرفی جشنواره رضوی و کتاب های این جشنواره کتاب های «سیب» و «ارزش دوستی» نوشته زینب علیزاده لوشابی را قصه گویی کرد و به درخواست کودکان کتاب «چه کسی آب آبگیر را تمام کرد؟» نوشته فریبا صدیقی قصه گویی شد.

بیست و هشتمین جلسه قصه گویی کتابخانه عمومی شهید محمد علی پور با حضور ۲۳ کودک در کتابخانه برگزار شد. که با سه قصه و یک شعر همراه بود. در ابتدا داستان «کارگر پیر» از کتاب مژده گل نوشته محمود پوروهاب قصه گویی شد و در ادامه  کتاب های «من بردم و من بردم» نوشته معصومه یزدانی و «آشنایی با چهارده معصوم» سروده حمیدرضا موسوی گرمارودی خوانده شد. در پایان نیز یاسمن قائدی عضو فعال کتابخانه کتاب «پانی از رودخانه عبور می کند» نوشته لیوآن هو را برای کودکان قصه گویی کرد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
رویدادهای پیش رو