کد خبر: 35556
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 20 تیر 1397 - 14:29
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

انجام فعالیت های متنوع فرهنگی  در چهارمحال و بختیاری

منبع : لیزنا
مسئول کتابخانه عمومی ملاصدرا فرخ شهر از انجام فعالیت های متنوع فرهنگی در راستای برگزاری هشتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی در این کتابخانه خبر داد.
انجام فعالیت های متنوع فرهنگی  در چهارمحال و بختیاری

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، فرزانه جعفری، مسئول کتابخانه عمومی ملاصدرا فرخ شهر، ضمن اعلام این خبرگفت: همزمان با برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی فعالیت های فرهنگی متعددی نظیر نشست جمع خوانی، نشست کتاب خوان، فضا سازی مناسب، توزیع بروشور، نمایشگاه موضوعی کتاب و بسیاری فعالیتهای فرهنگی دیگر جهت آشنایی اعضا و مراجعان با منابع و نحوه شرکت در این مسابقه بزرگ کتاب خوانی در محل این کتابخانه برگزار شده است.

جعفری نصب بنر در سطح شهر فرخشهر با همکاری شهرداری این شهر را از دیگر اقدامات صورت گرفته به منظور اطلاع رسانی این جشنواره عنوان کرد.

شایان ذکر است هشتمین جشنواره ملی کتاب خوانی رضوی از مجموعه برنامه های شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) می باشد، که دبیرخانه جشنواره امسال 7 عنوان کتاب با موضوع سیره امام رضا علیه السلام را به عنوان منابع این جشنواره در سه رده سنی کودک، نوجوان و جوان وبزرگسال معرفی کرده است .

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: