کد خبر: 35567
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 20 تیر 1397 - 16:24
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

نشست هم‌اندیشی مسئولین کتابخانه‌های مشارکتی شهرداری کرج برگزار شد

منبع : لیزنا
نشست هم اندیشی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف معرفی این جشنواره به مسئولین در کتابخانه‌ مشارکتی ملا احمد نراقی کرج برگزار شد.
نشست هم‌اندیشی مسئولین کتابخانه‌های مشارکتی شهرداری کرج برگزار شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، سید عباس طباطبایی،کارشناس امور کتابخانه ها و همکاریهای شهرستان کرج از برگزاری جلسه هم اندیشی مسئولین کتابخانه های مشارکتی شهرداری در کتابخانه‌ مشارکتی ملا احمد نراقی کرج با موضوع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.

طباطبایی با بیان توضیحاتی در خصوص برگزاری جشنواره اظهار داشت: در راستای معرفی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، جلسه ای در خصوص روند اجرا جشنواره رضوی  به میزبانی کتابخانه‌ مشارکتی ملا احمد نراقیبرگزار شد.

وی افزود: جشنواره کتابخوانی رضوی، با هدف ترویج فرهنگ رضوی و آشنایی مراجعان با سیره ائمه‌اطهار(ع) در کتابخانه‌‌های عمومی شهرستان برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند جهت برای شرکت در این مسابقه و تهیه کتاب‌ها به کتابخانه‌های عمومی شهرستان مراجعه کنند.

طباطبایی بیان کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی همچون دو دوره پیشین، به دو صورت مکتوب و آنلاین و در قالب انفرادی و خانوادگی برگزار می‌شود و مخاطبان در همه رده های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال می‌توانند با مراجعه به هر یک کتابخانه‌های عمومی شهرستان کرج، ضمن تهیه منابع مسابقه و مطالعه آنها، به یکی از دو صورت آنلاین یا مکتوب در جشنواره هشتم شرکت کنند.

طباطبایی همچنین تأکید کرد: برای تسهیل شرکت علاقه‌مندان در جشنواره کتابخوانی رضوی و تهیه نسخه الکترونیکی کتاب‌ها، سامانه اینترنتی این جشنواره در شبکه اینترنت راه‌اندازی شده است و در دسترس عموم مردم قرار دارد.

گفتنی است، مهلت شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا پایان تیرماه 97 اعلام شده است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: