کد خبر: 36286
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 18 مرداد 1397 - 12:49
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

نشست کتابخوان ویژه بانوان ورزشکار هندیجان خوزستان برگزار شد

منبع : لیزنا
به همت کتابداران کتابخانه عمومی فارابی هندیجان نشست کتابخوان ویژه بانوان ورزشکار برگزار شد.
نشست کتابخوان ویژه بانوان ورزشکار هندیجان خوزستان برگزار شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، زهرا شنبدی، مسئول کتابخانه عمومی فارابی هندیجان از برگزاری نشست کتابخوان با محوریت منابع جشنواره کتابخوانی رضوی ویژه بانوان ورزشکار هندیجان خبر داد و گفت: این نشست با همکاری  هیئت والیبال بانوان هندیجان و در راستای ترویج سیره رضوی و آشنایی جوانان باحضرت علی بن موسی الرضا(ع) در سالن ورزشی بصیرت برگزار شد.

شنبدی ادامه داد: هشتمین امام معصوم،‌ خورشید فروزان خراسان، مایه برکت و افتخار کشور ایران، محبوب دلهای شیعیان، حضرت اباالحسن علی بن موسی الرضا (علیه السلام ) است  و افتخار برگزاری هشتمین دوره کتابخوانی رضوی ما را مصمم کرد تا نشستی با مشارکت بانوان والیبالیست هندیجان برگزار کنیم.

وی هدف از این نشست را  تبیین ابعاد مختلف معارف رضوی برای مخاطبین و بانوان جوان دانست و افزود: امام رضا (ع) برای همه ما ایرانیان مایه فخر است و همه ما ایرانیان به این امام عزیز می بالیم.

در این نشست شش عنوان کتاب از منابع جشنواره رضوی به اشتراک گذاشته شد که عبارتند از: کتاب «مهر ولایت در آسمان ایران» نوشته آیت الله علی کریمی جهرمی، معرفی کننده: زهرا شنبدی؛ کتاب «به سپیدی یک رویا»  اثر فاطمه سلیمانی، از نشر کتاب نیستان، معرفی کننده: اکرم چاروسایی و حوریا ارشادی؛ کتاب « مهمان خراسان» اثر سعید بیابانکی از نشر به نشر، معرفی‌کننده یلدا توانگر؛ کتاب «کاش تو را می دیدم» نوشته مژگان شیخی از نشر قدیانی، معرفی کننده: زینب ناخدا؛ کتاب «ماه هشتم» از مهدی غلامعلی و انتشارات دارالحدیث، معرفی کننده: دریا مستطابی؛ کتاب « مسافر هشتم» از مژگان شیخی انتشارات قدیانی، معرفی کننده: پریسا بحرکانی.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: