کد خبر: 37475
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 18 مهر 1397 - 14:56
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

تقدیر فرزاد رحیمی از اجرای برنامه های متنوع کتابخانه های عمومی استان چهار محال و بختیاری

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری
همزمان با هفته ملی کودک مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان چهار محال و بختیاری از اجرای برنامه های متنوع کتابخانه های عمومی در این مناسبت تقدیر کرد.
تقدیر فرزاد رحیمی از اجرای برنامه های متنوع کتابخانه های عمومی استان چهار محال و بختیاری

 به گزارش لیزنا، فرزاد رحیمی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفته ملی کودک با حضور در اداره کل کتابخانه های عمومی استان از زحمات و برنامه های متنوع کتابخانه های عمومی استان در هفته ملی کودک تقدیر کرد و افزود: این تعامل سازنده در انجام فعالیتهای فرهنگی کتاب محور ویژه کودکان نوید بخش آینده ای روشن برای کودکان نسل آینده استان خواهد بود.

رحیمی فعالیتهای هفته ملی کودک کتابخانه های عمومی را بسیار ارزشمند عنوان کرد و اظهار داشت: این همسویی و هماهنگی نوید بخش فصلی نو و موفق در فعالیتهای هر دو دستگاه خواهد بود.

در این دیدار مدیر کل کتابخانه های عمومی استان نیز پرورش نسلی کتابخوان و نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی را از رسالتهای کتابخانه های عمومی عنوان و اظهارداشت:  امیدواریم با تعامل سازنده کتابداران کتابخانه های عمومی و کتابداران و مربیان کانون بتوانیم همسو و هم گام در جهت اجرایی کردن هدف متعالی «تربیت کودکان کتابخوان» گام برداریم و با کمک هم این مهم را به نتیجه مطلوب برسانیم.

گفتنی است همزمان هفته ملی کودک 98 برنامه کتاب محور با حضور کودکان در کتابخانه های عمومی استان در حال اجرا است.   

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: