کد خبر: 37586
تاریخ انتشار: یکشنبه, 29 مهر 1397 - 12:16
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

برگزاری ویژه برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی بوشهر

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر
در آستانه بیست و ششمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی و در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت کتاب و کتاب خوانی در جامعه ، ویژه برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی استان بوشهر برگزار خواهد شد.
برگزاری ویژه برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی بوشهر

 به گزارش لیزنا؛ سیدعلی هاشمی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در جلسه ای که به منظور تدوین برنامه های هفته کتاب برگزار شد بیان کرد: بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، فرصتی مغتنم در جهت ارج بخشیدن دوباره به کتاب و کتاب خوانی و مقام شامخ کتابداران و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در جامعه است.

ایشان تصریح کرد: کتابخانه های عمومی در راستای رسالت مقدس خود در هر چه باشکوه تر برگزار شدن این مناسبت مبارک همت خواهند گماشت .

سیدعلی هاشمی با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه کنونی اظهار داشت: به منظور آشنایی هر چه بیشتر آحاد جامعه با فعالیت های صورت پذیرفته، این مراکز ضمن انعکاس عملکرد و فعالیت‌ها با ارائه خدمات عضویت رایگان در روز 24 آبانماه بعنوان روز کتاب و کتابخوانی ، برنامه های بازدید عموم از کتابخانه‌ها، برگزاری نشست های تخصصی، کتابخانه ای و مدرسه ای کتابخوان، جلسات نقد و بررسی کتاب، مسابقات متنوع فرهنگی و کتاب خوانی به صورت آنلاین و مکتوب، با ارائه بیش از 150 برنامه در خدمت هم استانی های شریف و فرهنگ دوست خواهند بود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان افزود: آیین تقدیر و تجلیل از حامیان و خادمان کتاب و کتاب خوانی در روز بیست و دوم آبان ماه در سالن شهید آوینی اداراه کل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار خواهد شد .

 

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
رویدادهای پیش رو