کد خبر: 38853
تاریخ انتشار: شنبه, 04 اسفند 1397 - 11:37
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

کارگاه «مهارت های زندگی و ازدواج» در کتابخانه امام علی(ع) خشکبیجار و شمس گیلانی لنگرود استان گیلان برگزار شد

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان
 کارگاه آموزشی «مهارت های زندگی و ازدواج» با محوریت کتاب و کتابخوانی ویژه اعضا و علاقمندان طی دو روز در کتابخانه عمومی امام علی(ع) خشکبیجار و شمس گیلانی لنگرود برگزار شد.
کارگاه «مهارت های زندگی و ازدواج» در کتابخانه  امام علی(ع) خشکبیجار و شمس گیلانی لنگرود استان گیلان برگزار شد

 به گزارش لیزنا، در این کارگاه های آموزشی که با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و اداره کل ورزش و جوانان استان، در هفته دوم و سوم بهمن ماه سال جاری و با تدریس ریحانه رویان، کارشناسی‌ارشد روانشناسی بالینی و آزاده رسولی‌راد دانشجوی دکترای مشاوره دو تن از کارشناسان این حوزه برگزار شد، در خصوص «مهارت های زندگی و شیوه های ازدواج موفق» با رویکرد توجه به بحث کتابخوانی و افزایش سطح آگاهی خانواده ها بحث و تبادل نظر شد.

همچنین در این کارگاه آموزشی مهارت های پیشگیری از رفتارهای ناهنجار و همچنین اصلاح آنها ارائه و در خصوص آگاهی های فردی و اجتماعی در ازدواج های موفق و رسیدن به آرامش در زندگی زناشویی گفتگو شد.

گفتنی است کارگاه‌های مهارت‌های زندگی پیش از این نیز بصورت کاملا رایگان در ۳کتابخانه عمومی امام رضا(ع)، کودکان باران و میرزا کوچک جنگلی رشت برگزار شده و در دور جدید این کارگاه‌های آموزشی که از بهمن ماه سال جاری آغاز شده۱۲کتابخانه دیگر استان نیز میزبان این دوره آموزشی ویژه خواهند بود.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: