کد خبر: 39143
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 22 اسفند 1397 - 11:56
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

جلسه انجمن کتابخانه‌های ارومیه و انزل، نازلو، سیلوانا و صومای برایدوست آذربایجان غربی

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
 جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان ارومیه و بخش های انزل، نازلو، سیلوانا و صومای برایدوست به ریاست فرماندار ارومیه و با حضور اعضای انجمن‌ها تشکیل شد.
جلسه انجمن کتابخانه‌های  ارومیه و انزل، نازلو، سیلوانا و صومای برایدوست آذربایجان غربی

به گزارش لیزنا، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان ارومیه و بخش های انزل، نازلو، سیلوانا و صومای برایدوست، به ریاست علیرضا ملامحمدی‌زاده، فرماندار ارومیه و با حضور علی فیروزنیا، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان؛ عادل فتاحی، نماینده شورای شهر ارومیه؛ غلامرضا عدل‌دوست، قائم‌مقام شهردار ارومیه؛ عفت آقازاده، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ارومیه؛ بهزاد رستمی، رئیس اداره امور همکاری‌ها، اعضای انجمن‌های ارومیه، انزل، نازلو، سیلوانا و صومای برایدوست در سالن جلسات استاد شهریار کتابخانه مرکزی ارومیه برگزار شد.

در این جلسه علی فیروزنیا، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اظهار داشت: انجمن های کتابخانه‌ها، با تصمیم‌گیری ها و مصوبات اجرایی و کاربردی، نقش بسزایی در روند توسعه کتابخوانی شهرها، بخش ها و روستاهای کشور دارند.

در ادامه جلسه، عفت آقازاده، رئیس اداره کتابخانه‌های شهرستان ارومیه‌، در تبیین وظایف و اختیارات انجمن کتابخانه‌های عمومی به وظیفه انجمن در تشویق به اهدای زمین، کتاب و سایر کمک‌های نقدی و غیرنقدی به کتابخانه‌ها و برنامه‌ریزی برای استفاده از امکانات کتابخانه‌ها در زمینه فعالیت های فرهنگی و هنری اشاره کرد.

در ادامه جلسه، روسای انجمن کتابخانه‌های تابعه شهرستان ارومیه، به ارائه گزارش عملکرد انجمن در سال ۹۷ و مصوبات تصویب شده در این جلسات پرداختند.

سپس مشکلات و مسائل مربوط به کتابخانه‌های هر یک از بخش‌ها بررسی و پیشنهادات توسط حاضرین ارائه شد.

انجام تبلیغات محیطی در هفته کتاب توسط شهرداران، تقدیر از انجمن‌های برتر توسط فرماندار در هفته کتاب، حضور نمایندگان انجمن ارومیه در جلسات انجمن بخش ها به عنوان مدعو، تسویه نیم‌درصد سال ۹۶ و ۹۷ توسط شهرداران از مصوبات جلسه بود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: