کد خبر: 39149
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 22 اسفند 1397 - 12:03
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

شرکت امام جمعه شهرستان بردسکن خراسان رضوی در کتابخانه گردی

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی
 حجت الاسلام امینی امام جمعه شهرستان بردسکن با حضور در کتابخانه عمومی ابن سینا شهر انابد بردسکن با حضور در طرح کتابخانه گردی، این طرح را یک تشویق عمومی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی عنوان کرد.
شرکت امام جمعه شهرستان بردسکن خراسان رضوی در کتابخانه گردی

به گزارش لیزنا، حجت الاسلام امینی امام جمعه شهرستان بردسکن با حضور در کتابخانه عمومی ابن سینا شهر انابد بردسکن با حضور در طرح کتابخانه گردی، این طرح را یک تشویق عمومی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی عنوان کرد.

امام جمعه بردسکن گفت: در کتب معتبر شیعه از کتاب به عنوان بوستان ها و باغستان های اهالی دانش و علم است یاد شده است و  همانطور که از نظر اقتصادی تلاش می کنند باغستان داشته باشند باید برای افزایش کتابخانه ها و به طبع آن کتابخوان ها تلاش کنیم.

وی ادامه داد: وظیفه همه ماست که در خصوص افزایش سرانه مطالعه تبلیغ کنیم و با تاکیدات مقام معظم رهبری به مطالعه بیشتر کتاب روی آوریم.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: